999 rezultate për

stacioni

Sherri në Kosovë, e gjitha nisi pas gjobës që mori pronari i qebaptores Prokurori Armend Hamiti gjatë një prononcim për media, ka dhënë detaje për përleshjen mes qytetarëve dhe Policisë, duke
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Tërmeti i 26 nëntorit u regjistrua vetëm 15 sekonda, lëkundja dëmtoi stacionin elektrik IGJEUM ka regjistruar vetëm 15 sekondat e para të tërmetit të 26 nëntorit, kjo për shkak të ndërprerjes së energjisë ele
Dhunuan policin brenda komisariatit, arrestohen katër të rrinj Policia e Lezhës ka arrestuar katër persona pasi dhunuan një punonjës policie brenda ambienteve të stacionit të Policisë
Shqiptarët "trima" ndërtojnë fermën e kanabisit përballë stacionit të policisë Policia ka vënë në pranga dy emigrantë ta paligjshëm shqiptar në Angli. Kjo pas një operacioni të madh në një fermë
Shpëtoi një grua, ushtria e Zvicrës dekoron ushtaren shqiptare Pasi i shpëtoi jetën një gruaje e cila kishte rënë para trenit në stacionin e trenit, zviceriania me prejardhje shqiptar
Vandalizuan stacionin e metrosë në Akropol, arrestohen edhe disa shqiptarë 43 persona kanë rënë në pranga për vandalizëm të stacionit të metrosë të Akropolit ndërsa mësohet se mes tyre kishte edh
Dy vjeçari humb kontaktet me prindërit në Durrës Një fëmijë i moshës afërsisht 2 vjeç ka humbur kontaktet me prindërit ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Fëmija ës
Po pastronte armën, humb jetën punonjësi i policisë Një 49 vjeccar është gjendur i pajetë mëngjesin e ditës së sotme në në Kërçovë Sipas Alsat, 49 vjeccari ishte nëpu
Plas sherri mes vëllezërve shqiptarë në Itali, 33 vjeçari goditen vëllain më të vogël me mjete të mprehta Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku pas një sherri për motive të dobëta, dy vëllezërit shqiptarë kanë përdorur d
Kryejnë marrëdhënie tek stacioni i trenit, policia u publikon videon çiftit (VIDEO) Policia e New York është vënë në ndjekje të dy çifteve, të cilët në disa raste të ndryshme kryenin marrëdhënien seksuale
Nënshkrim i Marrëveshjeve për projektin "Stacioni i pastrimit për ujërat e zeza në Shkup" Në Ministrinë e Financave sot do të nënshkruhen Marrëveshje për projektin “Stacionet e pastrimit për ujërat e zeza në Sh
Polici arreston djalin pse po hante sanduiç në stacionin e trenit, zien rrjeti Një burrë afrikano-amerikan e gjeti veten në pranga pasi policia e arrestoi atë për duke ngrënë ilegalisht një sanduiç
NASA dërgon për herë të parë në hapësirë një ekuipazh femrash Astronautet e NASA-s Christina Koch dhe Xhesika Meir lanë Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor në orën 12:38 pasditen e sotm
Merr flakë nënstacioni elektrik, rrezikohen edhe banesat pranë Nje defek në nëstacionin elektrik në lagjen 29 Nentori në Elbasan pak minuta më parë ka bërë që të marrë flakë. Situa
Nga 2020 turizëm në hapsirë, një natë do të kushtojë 35 mijë euro Duke filluar nga viti 2020 NASA do të hapë Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës për turistët. Një natë në hapësirë do t’i
Rrahje masive në Pejë, 8 të lënduar Gjatë natës së kaluar Policia e Kosovës në Pejë është informuar për një përleshje fizike në fshatin Qyshk. “Njësitet
Tre të vdekur nga sulmi me thikë në stacionin e autobusit Një grup nxënësish që prisnin autobusin u sulmua me thikë nga një person në një qytet në jug të Tokios. Së paku 18 v
Ky vogëlush ka nevojë për ndihmën e gjithë shqiptarëve Familja Statovci nga komuna e Podujevës ka nevojë për ndihmë financiare, pasi që vogëlushi i tyre 5 muaj e gjysmë, Unik
Qentë endacakë sulmojnë dy të moshuar në Shkup Gjatë ditës së djeshme dy persona kanë denoncuar se janë kafshuar nga qentë endacak. Dje në mëngjes në stacionin poli