999 rezultate për

srbija

“Kosova është Serbi” shfaqet në dy ndeshjet e Europa League-s (VIDEO) Në ndeshjet e turit të tretë kualifikues të Ligës së Evropës, Vojvodina- Dinamo Minsk është përsëritur zakoni i sllavëve
Serbët e konsiderojnë "provokacija" edhe titullin e Albeu.com Titulli i portalit Albeu.com "Zbogom Srbijo! CAS i jep 3 pikët Shqipërisë", ku të parët njoftuam lexuesit me vend
KQZ-ja nuk e ka çertifikuar listën "Srbija" Lista qytetare "Srbija" nuk është certifikuar ende nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Këtë e bëjnë të ditur zyrtarë të
Lista “Srbija” në dorë të KQZ-së Delegacionet e Kosovës, Serbisë dhe të OSBE-së që janë takuar për të biseduar rreth përgatitjeve që janë bërë deri tani
KQZ nuk çertifikon listën "Srbija" Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk do të certifikojë listën unike "Srbija" të propozuar nga Serbia. I gjithë spektri pol
Në vend të termit ”Srbija”, të jetë “lista serbe” Problemi i emrit të iniciativës serbe për zgjedhjet lokale në Kosovë duhet të zgjidhet përmes kompromisit. Kështu është
Merovci: Lista “Srbija” nuk paraqet rrezik Lista Unike “Srbija” nuk paraqet ndonjë rrezik për Kosovën në zgjedhjet lokale të cilat do të mbahen më 3 nëntor. Kësht
Serbët nuk heqin dorë nga lista “Srbija” Kryetari i Këshillit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë Milovan Drecun beson se në takimin nesërm Thaçi Daçiq në Bruksel