999 rezultate për

spurs

Kriza e Tottenham, "spurs" gati të shkarkojnë Mourinhon Julian Naglesmann është prioriteti kryesor i Tottenhamit për të zëvendësuar Jose Mourinhon nëse vendosin ta shkarkojnë k
Dele Alli i ka kërkuar Tottenham që të largohet në këtë afat kalimtar Mesfushori i Tottenham Hotspur, Dele Alli, ka kërkuar që të largohet nga klubi për t’u transferuar në Paris Saint-Germai
Eriksen nuk është në objektivat e PSG-së PSG ka informuar Interin se nuk kanë interesim për mesfushorin Christian Eriksen. Danezi kaloi të “Parisienët” para 1
Pas Bale, Mourinho kontakton edhe Modric për ta kthyer te "spurs" Jose Mourinho po tenton që të rikthejë Luka Modricin te Tottenham Hotspuri qysh në afatin kalimtar të janarit. Ish-fi
Kane optimist për skuadrën e tij: Ky Tottenham i veçantë dhe më i pjekur Harry Kane nuk e ka fituar asnjëherë Premier League-n. Sulmuesi anglez i shkoi pranë trofeut kryesor në Angli në sezonin
Tottenham bën detyrën në Europa League, Bale pas pas 4 vitesh nuk bën asnjë gjuajtje në portë (VIDEO) Tottenham ka mundur 3-0 LASK-un në ndeshjen e parë të Grupit J të Europa League. Spurs i kanë siguruar tri pikët në p
Ylli i Tottenham rinovon kontratën me "spurs" më pas huazohet te Villarreal Juan Foyth ka vazhduar bashkëpunimin me Tottenham Hotspur. Mbrojtësi argjentinas, Juan Foyth, ka vënë firmën e tij në
Shkëndija nuk ja del dot, eliminohet nga Tottenham (VIDEO) Nuk ka mrekulli ashtu siç shpresonin të gjithë shqiptarët dhe Shkëndija nuk ia ka dalë të eliminoj Tottenham, teksa Lond
"Spurs" janë të gatshëm të derdhin plot 50 milion euro në arkat e Interit për Skriniar Tottenham thuhet se kanë përgatitur një ofertë prej 50 milionë euro për mbrojtësin e Interit, Milan Skriniar. Drejtor
PSG interesohet për Dele Alli, "spurs" kanë një kusht Dele Alli do të largohet nga Tottenham vetëm në rast të një super oferte. Mesfushori anglez, siç ka bërë të ditur Tel
Bale nuk do të mbajë numrin 11 te Tottenham, i befasishëm ky numër Gareth Bale nuk do ta ketë numrin 11 në fanellën e Tottenham Hotspur. Spurs pak minuta më parë kanë njoftuar për rikt
E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me Tottenham Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kth
Tottenham - Everton, dueli i strategëve Mourinho-Ancelotti Për herë të 11-të në historinë e kampionatit anglez Tottenham Hotspur dhe Everton e nisin edicionin e ri pikërisht me nj
Mourinho kërkon nga "spurs" reflektimin e mentalitetit të tij Tottenham Hotspur do të kenë punë mjaft të vështirë në përballjen kundër Arsenal dhe Jose Mourinho e di mirë këtë. ‘S
Ylli i "spurs" sherr me Mourinhon, zotohet se nuk do të luaj deri sa portugezi të jetë trajner Tangui Ndombele duket se do t’i shtohet serisë së gjatë të lojtarëve në listën e Jose Mourinhos me të cilët portugezi ka
Plotësohet dëshira e Mourinhos, "spurs" rinovojnë me dy futbollistë Jose Mourinho merr një lajm të mirë. Tottenham është një nga klubet e Premier League që ka më shumë futbollistë në skade
Nuk rinovon kontratën me "spurs", mbrojtësi belg drejt Serie A E ardhmja e Jan Vertonhgen duket se është e destinuar të jetë në Itali. Mbrojtësi nuk ka rinovuar me Tottenham dhe në fu
Rakitic bie në "radarin" e Tottenham Pas spekullimeve që e lidhnin Rakitic me një transferimin te Juventusi e më pas te Interi, tashmë një tjetër skuadër int
Mourinho rrit tensionin ndaj bordit të "spurs" për Muriqin Mediumi turk ‘Takvim’ dhe disa mediume angleze kanë shkruar që trajneri i Tottenham, Jose Mourinho është duke bërë presi
Tottenham rrit ofertën për Vedat Muriqin Vedat Muriqi pritet të largohet nga Fenerbahce gjatë afatit kalimtar të verës. Sulmuesi nga Kosova ishte shumë i kërk