999 rezultate për

sports

Sky Sports: Ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Franca për të krijuar një ligë të përbashkët "Sky Sports" ka dhënë një lajm ekskluziv pak minuta më parë. Disa ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Fra
Evra mezi mban lotët pas humbjes turpëruese të Man United, i kërkon Sky Sports të shkëputë kontratën (VIDEO) Manchester United humbi 6-1 nga Tottenhami në Old Trafford. Ish-lojtari i Djajve të Kuq Patrice Evra tani është anali
Bllokohet shitja e Newcastle? Arabia Saudite anulon licencën e beIN Sports Shitja e Newcastle United është vështirësuar edhe më shumë, pasi Arabia Saudite ka anuluar licencën e beIN Sports, që ka
Rudiger zgjedh 11-shen më të vështirë që është përballur (FOTO LAJM) Ylli i Chelseat, Antonio Rudiger ka zgjedhur 11-shen më të mirë me të cilët është përballur gjatë karrierës së tij – duk
ZYRTARE/ Moto GP shtyen dy gara për shkak të koronavirusit Për shkak të pandemisë së koronavirusit, FIM, IRTA dhe Dorna Sports kanë konfirmuar këtë të martë shtyrjen e Çmimit të M
Sot vendoset gjithçka për Lojërat Olimpike, Tokio 2020 Një njoftim pritet të dalë në orët e ardhshme të konfirmojnë se Lojërat Olimpike të këtij viti do të shtyhen pas shpërth
U përhap lajmi për një takim me Mourinhon, reagon Arsenal Arsenali e ka mohuar se drejtori i vet i futbollit, Raul Sanllehi, është takuar me Jose Mourinhon për të biseduar për mu
"Sky Sports" vendos talentin e Kosovës në 11-shen më të mirë të të rinjve në Europë (FOTO LAJM) Duke u bazuar në statistikat e 34 ndeshjeve në ligë, talenti kosovar i Heereenvenit, Ibrahim Dresheviq, ka arritur të hy
Salah mungon përballë United, Klopp zbulon arsyen Pak para ndeshjes, Klopp ka folur për mungesën e Mohamed Salah në sfidën mes Man united dhe Liverpool. Mo nuk u shfaq
Sky Sports, elozhe Kosovës para ndeshjes me Anglinë Përderisa Anglia po përgatitet për ta pritur Kosovën për ndeshjen e sotshme në kuadër të kualifikimeve në EURO 2020, Sky
Dybala drejt Parisit Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar. Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do
Vetëm 10 ndeshje në Kinë, largohet Hamsik Marek Hamsik u largua nga Napoli gjatë merkatos dimërore për të provuar një eksperiencë në Kinë, te skuadra e Dalian.
Trajneri i PSG-së: Nuk mund ta vendos dorën në zjarr për Mbappen dhe Naymar Tuchel nuk premton se Neymar dhe Mbappe do të vazhdojnë ta veshin fanellën e Paris Saint Germain. PSG-ja do të vazhdo
Gazetari i Sky Sports, lëvdata për Kombëtaren Shqiptare Në faqen e gazetarit të famshëm të Sky Sports Italisë, Gianluca di Marzios, është publikuar një artikull ku lavdërlohet
Conte shumë pranë emërimit trajner i Interit Antonio Conte është shumë pranë emërimit trajner i ri i Interit, sipas Sky Sports Italia. Sky Sports raportoi dy javë
De Ligt i Barcelonës sipas Sky Sports Zërat rreth largimit të mbrojtësit holandez të Ajax nuk kanë pushuar në asnjë moment. Destinacioni ka qenë në pikëpytet
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen e tij Anthony Martial pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare e gjysmë me Manchester Unitedin para kësaj fundjave, sipas Sk
​Reagimi i çmendur i komentatorit pas golit të Messit (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas paraqitjes së tij mbresëlënëse në ndeshje
Salah injoron legjendën e Manchester Unitedit (VIDEO) Mohamed Salah ka refuzuar të intervistohet nga legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville, dhe nga prezantuesja e Sky
Juventus ka një surprizë të këndshme për tifozët për debutimin e Ronaldos Loja e parë e sezonit të ri të Serie A-së, Chievo kundër Juventusit, do të transmetohet drejtpërdrejtë në Facebook, ka b