999 rezultate për

sportive

Presidenti i Romë-s sulmon ish-drejtorin sportive të klubit Presidenti i Roma-s James Pallotta ka sulmuar Monchi-n pas komenteve të bëra kur u pyet për arsyen e largimit nga klubi.
Besa shkon me "shpatë" në ministri dhe i ve "kufirin tek thana" zëvendësit të saj Besa Shahini u vendos me shumë debate në krye të Ministrisë së Arsimit pas "përcjelljes" me stil që Rama i bëri Lindita
Ky është reagimi i Policisë së Shtetit referuar dhunës në stadiume Skena e krijuar ditën e djeshme në ndeshjen Kamza- Laçi ishte vërtetë e turpshme dhe e vështirë për tu kapërdirë nga opi
Deputeti që vjen në Kuvend me çantë spidermen (FOTO LAJM) Nëse Flamur Noka zgjodhi veshjen sportive me xhins për ditët e Kuvendit kur ka mbledhje në komisione, kolegu i tij socia
EMRI/ Kush është administratori që u procedua nga policia Policia e Tiranës ka proceduar penalisht në gjendje të lirë administratorin e ekipit të Kastriotit në Superligën Shqipta
Zjarr në qëndrën sportive të Flamengos, raportohet për 10 të vdekur (VIDEO) Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një qendër stërvitore të klubit brazilian të Flamengos në zonën e quajtur Vargem Grand
Humb përballë japonezit, tenisti shpërthen pasi mbaroi ndeshja (VIDEO) Tenisti spanjoll Pablo Carreno Busta ka dhënë një "spektakël" të vërtetë gjatë ndeshjes së fundit në Australia Open përb
Fillon numërimi, pas disa orësh skedinat do të jenë si hashashi Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit me fokus ndalimin e bast
Goditje e dyfishtë për Napolin, Gjykata Sportive dënon Koulibalyn dhe Insignen Napoli ka marrë një tjetër goditje pas humbjes së djeshme ndaj Interit me rezultatin 1-0. Gjykata Sportive vendosi të pe
Juventus mbush xhepat nga ADIDAS (VIDEO) Juventus dhe ADIDAS,do jenë edhe për shumë vite bashkë. Klubi bardhezi ka rinovuar p me sponsorin teknik edhe për 8 vi
Ambra Vitiello tregon linjat në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Dikur ishte një nga opinionistet sportive më të preferuar anë Itali, ndërsa tani, Ambra Vitiello po pushton kopertinat e
Icardi rinovon kontratën, por jo me Interin Mauro Icardi ka rinovuar kontratën me firmën amerikane Nike. Ka qënë vetë bashkëshortja e cila postoi foton në Twitter t
Mina me tekomandë në çantën sportive, arrestohet 52 vjeçari Një person është vënë në prangat e Policisë së Shtetit pasi është kapur me disa mina me telekomandë. Policia e Shtet
Ish-Miss World Albania, i futet gazetarisë sportive Joana Grabolli është bukuroshja që vitin e kaluar u shpall "Miss World Albania". Suksesin prej hireve që i ka falur naty
Mbyllen pikat e basteve, 90% e bixhozit ka "ulur qepenat" Kompanitë e basteve nuk kanë pritur 31 dhjetorin për mbylljen e pikave të lotove. Në Qendrën Kombëtare të Biznesit,
Hellbanianz bëhen kryelajm në mediat italiane (VIDEO) Grupi i të rinjve shqiptarë që përfolën tepër për jetën e tyre luksoze, të cilën e promovonin në Instagram janë bërë kr
Skuadra shqiptare gjen sponsor, binjakëzim me klubin italian Veleçiku drejt binjakëzimit me një ekip futbolli në Itali. Bëhet fjalë për klubin e Allumiere Roma. Këto ditë, te skuadr
Tare merr vendimin për të ardhmen Drejtori sportive i skuadrës së Lazios, Igli Tare ka konfirmuar se do të zgjasë kontratën deri në vitin 2022 me skuadrën
"Prandaj nuk fiton Shqipëria..." Ilda Bejleri rrëmben vëmendjen e mediave franceze (FOTO LAJM) lda Bejleri është një prej gazetareve më simpatike sportive në vend dhe padyshim një prej më të pëlqyerave. Fama e saj s
Meghan thyen edhe njëherë protokollin, detaji në veshje që tërboi mediat Meghan Markle, gjatë turneut 16-ditor në Australi me Princin Harry, zbuloi edhe një pjesë tjetër të vetes që nuk e kisht