999 rezultate për

sporting

Nuk ka fitues, Arsenali barazon në shtëpi ndaj Sportingut (VIDEO) Arsenali barazoi sot kundër Sportingut të Lisbonës me rezultatin 0-0 në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për UEFA
Formacionet zyrtare: Arsenal - Sporting Lisbone Arsenali pret sonte në "Emirates Stadium" skuadrën portugeze, Sporting Lisbone, e vlefshme për UEFA Europa League. T
Arsenali fiton në transfertë ndaj Sportingut (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultat minimal 0-1 në Lisbonë kundër Sportingut. Me këtë fitore Arsenali arrin në kuotën e 11 fi
Arsenal kalon në avantazh ndaj Sporting Lisbone (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Sporting Lisbone në "Jose Alvalade". Ai që ka shënuar është sulmuesi anglez, Wel
Ja ku mund ta ndiqni live shortin e Champions League Sot në orën 18:00 do të nisi në Monaco ceremonia e hedhjes së shortit të Champions League për sezonin 2018/2019. Shor
Kombëtarja portugeze në kaos, porbleme jashtë fushe Portugalia dhe Spanja do të përballen mes tyre në debutimin e përfaqësueseve të Gadishullit Iberik në Botëror por Portug
Tre lojtarët e Sportingut të Lisbonës hedhin në gjyq klubin Treshja e Sporting CP, Bruno Fernandes, William Carvalho dhe Gelson Martin pritet të bëhen lojtarë të lirë pasi që kanë
Milani pazar në Portugali, kërkon sulmuesin e Sportingut Problemet e Milanit në sulm është problemi më i madh. Vetëm 56 gola të shënuar (sezonin e kaluar) nuk janë të denjë për
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Sipas Rai Sport portieri i Sporting CP Rui Patricio është duke kryer vizitat mjeksore me Napolin. Patricio ishte emër
Kombëtarja e Portugalisë lë jashtë yjet e Barcelonës Shumë prej skuadrava pjesëmarrëse në kompeticionin futbollistik të Kupës së Botës, kanë publikuar listën me lojtarët e g
Çmenden tifozët e Sportingut, sulmojnë dhe gjakosin lojtarët në stërvitje (FOTO LAJM) Një çmenduri totale ka ndodhur në qendrën stërvitore të Sportingut të Lisbonës, ku rreth 50 tifozë ultras të skuadrës ka
Sportingu kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Sportingu i Lisbonës ka kaluar në avantazh ndaj Atletico Madridi në "Estadio Jose Alvalade". Ai që ka shënuar golin
U mposhtën nga Atletico, Presidenti i Sportingut pezullon 19 lojtarë Presidenti i skuadrës u përfshi në replika në distancë me skuadrën pas humbjes me Atleticon e Madridit, Ai fillimish
Atletico Madrid fiton derbin iberik ndaj Sportingut (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar derbin iberik ndaj Sportingut të Lisbonës me rezultatin 2-0 në "Wanda Metropolitano", ndeshje
Atletico dyfishon rezultatin ndaj Sportingut (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sportingut të Lisbonës në "Wanda Metropolitano". Ai që ka shënuar
Ka gol në ndeshjen Atletico Madrid - Sporting (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Sportingut të Lisbonës në "Wanda Metropolitano". Ai që ka shënuar golin ë
Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Sporting Sonte në Europa League do të kemi një derbi iberik mes Atletico Madridit dhe Sporting Lisbonës. Madrilenët duan me p
Ky është "fake news" më i madh që është shkruar për Ronaldon (FOTO LAJM) Kur Ronaldo takoi një person fill pas përfundimit të ndeshjes finale të Uefa Champions League të vitit 2014, në disa med
Coentrao është një i çmendur, shikoni çfarë nervash i shpërthejnë pas zëvendësimit (VIDEO) Fabio Coentraos tani nuk është duke i shkuar aq mirë karriera tek skuadra e tij Sporting Lisbona. Sporting teksa vizi
Trajneri i Sportingut thërret Messin: O xhuxh (VIDEO) Trajneri i Sportingut të Lisbonës, pas ndeshjes u afrua dhe foli me Lionel Messin. Kur e pa se argjentinasi nuk e vuri r