999 rezultate për

spitalin

14 operacione për 24 orë në Spitalin e Pejës 6 lindje kanë qenë dje më 16 tetor 2019, në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. 3 lindje kanë normale dhe 3 me prerje cezar
U mundësohet votimi edhe pacientëve në Spitalin e Shtimes Kutitë e votimit bashkë me materialet tjera të nevojshme janë dërguar në spitalin psikiatrik të Shtimes. Komisioni Ko
Burg për ish-shefin e financave të Spitalit të Tepelenës dhe specialistin, 2 gratë në arrest shtëpie Gjykata e Shkalles se Pare e Gjirokastres ka dhene masat e arrestit sot per te kater zyrtaret dhe ish zyrtaret e Sherbim
Aksident në Patok, Benzi me 4 të rinj përfundon në kanal (VIDEO) Ditën e sotme, një mjet tip "Benz" është aksidentuar duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit
Po punonte në një ndërtesë, bie nga lartësia punëtori Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Apollonia” Fier, shtetasi, D.M, 40 vjeç duke punuar në një ndërtesë, ka rënë nga kati i
Të dhëna zyrtare: Ministria e Shëndetësisë jep informacion mbi gjendjen e të plagosurve MShMS: 10 qytetare ne observim mjekesor, pjesa tjeter lene spitalet Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin
Dy të plagosur me armë zjarri në Laç, dërgohen me urgjencë në Spitalin e Traumës Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Laçit. Të lënduarit, njëra e seksit femër, jan
Shkon në 105 numri i lënduarve nga tërmetet, kështu paraqitet gjendja në spitale Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesis
Situata në Spitalin e Traumës, Manastirliu jep detajet Ministrja e Shëndetësisë Orgeta Manastirliu ka dhënë një deklaratë për mediat nga Spitali I Traumës në kryqytet ku ka dh
Rrahje në spitalin e Tetovës: Mjeku sulmon pacientin Një rast i ri i sulmi ka ndodhur në Spitalin klinik të Tetovës. Por, kësaj radhe, sipas Sektorit të Punëve të brendshme
Automjeti përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë. Një mjet ka përplasur një person i cili ka qenë duke udhëtuarme biçikl
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
Si nisi konflikti mes 2 familjeve që filloi në Levan dhe vijoi në spitalin e Fierit Ngjarja që tronditi Fierin mbrëmjen e së shtunës nisi në Levan. Dy familje u përfshinë në një konflikt në një lokal dhe
Ngjarja në spitalin e Fierit, Babai shkoi për të vizituar të birin e plagosur por u qëllua me armë zjarri Detaje të reja janë zbuluar nga konflikti mes disa të rinjëve në Fier, që përfundoi me të shtëna me armë zjarri brenda S
Makina përplas dy fëmijë në Korçë, dërgohen rëndë në spital Një tjetër aksident ka ndodhur në Korçë. Pasditen e sotme një automjet ka përplasur dy fëmijë, teksa ishin duke kaluar r
14-vjeçari mbi një muaj në gjendje kome, familja fajëson spitalin e "Traumës" (VIDEO) Një frymëmarrje tepër e dobët, një lëvizje e lehtë e qerpikëve e shumë rrallë një dorë e pavullnetshme që lëvizë nën çar
Theret me thikë një person në Vushtrri Një person është therur me thikë në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë. Rastin për Indeksonline e ka bërë të ditur zëdhënë
TRONDITESE/ 38 vjeçari i shtruar në spitalin psikiatrik, rreh për vdekje 5 pacientë të tjerë Një i sëmurë që po kurohej në një spitalin psikiatrik në Rumani ka rrahur për vdekje 5 pacientë dhe plagosi disa të tjer
E rëndë në Mallakastër, 46 vjeçari i vë flakën shtëpisë dhe kyçet brenda Një person i ka vënë zjarrin banesës së tij dhe është mbyllur brenda saj. Ngjarja ka ndodhur në fsharin Visokë të Mallak
EMRI/ E përplasi makina, vdes 69 vjeçari në Spitalin e Traumës Një aksident automobilistik ka ndodhur në Lushnjë, një ditë më parë ku një makinë është përplasur me një biçikletë. S