999 rezultate për

spitali

Studimi: Një në katër pacientë me Covid vuajnë nga rënia e flokëve, kush janë më të rrezikuar Një e katërta e pacientëve me Covid përjetojnë humbje të flokëve në gjashtë muajt e parë pas infektimit, ku gratë duket
Aksidenti i rëndë i Woods, spitali jep detaje rreth gjendjes së sportistit Dje, ylli i Golfit, Tiger Woods ka pësuar lëndim të tmerrshëm me makinë. Ai u dërgua me urgjencë në një spital të Los
Brenda spitalit famëkeq ku sterilizoheshin pa dëshirë njerëzit me ngjyrë (FOTO LAJM) Së fundmi në rrjet po qarkullojnë disa pamje nga fotografi i njohur Leland Kent i cili përmes pamjeve zbulon historinë
Solli në jetë foshnjën, 22 vjeçarja e infektuar me COVID-19 në gjendje të rëndë Një foshnjë ka ardhur në jetë nga një nënë e infektuar me COVID-19 në spitalin Shefqet Ndroqi. 22-vjeçarja ka sjellë
"Nuk iu gjet një shtrat në spitalin ku shkriu jetën", ish-deputeti flet për vdekjen e trishtë të ish-shefit të Infektivit Ish-deputeti i Partisë Demokratike Vili Minarolli, ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të mjekut, Petro Shamo. M
Rama mburret por nxjerr zbuluar veten: Shihni pamjet skandaloze të spitalit të Krujës! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook disa pamje nga si ishte Poliklinika e Krujës dhe si është sot. Post
Lajm i zi! COVID-19 shënon një tjetër viktimë nga bluzat e bardha COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku shëmbullor pas luftës më koronavirusit. Mësohet se viktima është shtetasi Naz
"Xhaxhait i hoqën aparaturën e oksigjenit", drejtori i spitalit: Familjarët s’janë të fushës që të kuptojnë Ditën e djeshme një qytetar akuzoi se xhaxhait të tij në spitalin COVID në Shkodër i kishin hequr aparatin e oksigjenit,
Rakacolli për spitalin e Fierit: Do ofrohen shërbime që deri më tani merren vetëm në Tiranë Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli ditën e sotme në mbledhjen e Komisionit për Politikën e Jashtme ka folur dhe
Maqedonia e Veriut nis vaksinimin me dozat e dhëna nga Serbia Maqedonia e Veriut nisi dje vaksinimin kundër koronavirusit në spitalin për Sëmundje Infektive. Fillimisht me vaksin
Skandaloze! Shkoi të vizitonte të ëmën, qytetari e gjen shefin e Urgjencës në gjumë Një denoncim ka ndodhur në Kavajë ku një qytetar ka denoncuar shefin e spitalit të qytetit për papërgjegjshmëri dhe negl
Jo vetëm në Shqipëri! Italiani tregon si i vodhën vathët me diamantë të ëmës në spitalin COVID Mund të themi se ky është një fenomen që nuk ndodh vetëm në Shqipëri. Një i ri italian, pasi humbi të ëmën nga koronavir
"Qanin babanë te gardhi i spitalit", Rama i përgjigjet vajzave të Rifat Lalos Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me denoncimin e dy vajzave të cilat humbën babain e tyre tek spitali Infektiv, k
Pa asnjë sëmundje shoqëruese, vdes nga Covidi 31 vjeçari në Shefqet Ndroq Tashmë prej kohësh COVID-19, ka filluar të mos ketë "preferenca" lidhur me moshën e viktimave që shkakton pasi prej kohë
COVID-19/ Situata alarmante! Tejmbushet brenda orësh spitali i Durrësit, 70 pacientë nga 60 shtretër Ditën e sotme është hapur edhe Spitali Rajonal i Durrësit për të prekurit nga COVID-19. Vetë drejtoresha e këtij spit
Rama përshëndet në turqisht punëtorët në Laç: Merhaba Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në kanstierin e ndërtimit të spitalit të ri që do të ndërtohet në Laç, pasi ndërtesa e
Manastirliu spitali COVID i Durrësit: Si do vijojë vaksinimi nga nesër Duke filluar nga sot, në spitalin Rajonal të Durrësit është hapur edhe pavijoni Covid, me 60 shtretër, që do të trajtojë
U aksidentua një javë më parë, Fernando Alonso lë spitalin Fernando Alonso ka dalë nga spitali i Bernit, një pasi u aksidentua. Alonso u godit nga një makinë, taksa ishte duke
Çmendet e reja: Rreh për vdekje foshnjen e saj dhe tenton të hidhet nga dritarja Një krim makabër ka ndodhur në Greqi në Janinë. Një 25-vjeçare ka rrahur për vdekje foshnjën e saj 6-muajshe. Mediat
Aksident tragjik në Fier, humb jetën 26 vjeçari Një 26 vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme në Fier, pasi humbi kontrollin e motoçikletës së tij dhe përfundoi në k