999 rezultate për

spiropali

Me gjuhën dhe gjestet e Ramës, Spiropali zbulon detyrën e re të Metës pas largimit nga Presidenca Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali është socialistja që ka arritur ta imitojë mjaft mir
Elisa Spiropali shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Katër vite pasi u bë nënë për herë të parë, Elisa Spiropali po përflitet për një shtatzëni të dytë. Shkak për këto al
A po shantazhohet me përgjime të natyrës seksuale Elisa Spiropali? (FOTO LAJM) Pas publikimit të një numri të madh përgjimesh, të cilat sipas PD faktuan vjedhjen e votave, "Bild" bëri me dije se ka n
Spiropali: Pyeteni Qametën kush do i bëjë zgjedhjet në 13 tetor Pas vendimit të presidentit Meta i cili deklaroi se zgjedhjet do të mbahen më 13 tetor, ka reaguar edhe Ministrja e Sht
Spiropali sulmon Metën: Iliri pozon me antidekretin Ministrja e Shtetit dhe Zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar menjëherë pas reagimit të Presidentit për inci
Elisa thotë se Erioni ishte mirë e bukur në Tiranë, por po sakrifikon në Ersekë që t'i nxjerrë në dritë Ministrja për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali tha gjatë prezantimit të aktorit të "Portokallisë" Erion Isai
Spiropali: Ç' dekredimi i presidentit akt prej burri shteti (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhenit me parlamentin ka zgjedhur në këtë seancë plenare, të vijë me vargjet e Fan Nolit pë
PS kërkon shkarkimin e Metës, VOA thotë se është hera e parë kur merret një vendim ekstrem Në Shqipëri Partia socialiste njoftoi sot se ka vendosur të nisë procedurat për shkarkimin e Presidentit Iir Meta. E
Spiropali: Nisim procedurën për shkarkimin e Metës Mazhoranca qeverisëse nuk humb kohë! Sipas ministres së Shtetit, Elisa Psiropali të enjten Parlamenti do të fillojë proc
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO) Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin
Spiropali: Berisha, Basha dhe Kryemadhi po i thonë burgut hapu Në një kohë kur të gjithë kërkojnë dialog për krizën politike, Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa
"S'dorëzohemi para kësaj çete", Elisa me "zjarr" ndaj opozitës Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nga foltorja e Kuvendit i përcolli sërish këtë të enjte një
Basha e nxjerr për herë të parë emrin e Spiropalit të përfshirë në këtë dosje Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike i ka dhënë edhe një përgji
Pas mbledhjes së kryesisë flet Spiropali: Nuk do të marrim pjesë në luftë por në zgjedhje Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë e Partisë Socialiste, ku ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qev
Spiropali si Rama, hyn në Facebook dhe sulmon protestën e opozitës (VIDEO) Edhe pse këtë herë Edi Rama nuk ka hyrë live në Facebook të komentojë protestën e opozitës, ministrja e tij nuk ka ngurr
Spiropali: Më mirë engledisje sesa bojatisje Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentit, deklaroi në emisionin Open të gazetares Eni Vasili
“Gënjen si derr i kënaqur”, Spiropali shpërthen ndaj Bashës Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali nëpërmjet një p
"Një femër e bukur si Spiropali të zbut”, si i përgjigjet Shehi për mandatet Ish-deputeti Dashamir Shehi thirrjes së Elisa Spirpalit që deputetët e opozitës të kthehen në parlament i është përgjigj
"Nuk jeni tradhtarë", Elisa Spiropali u "rreh shpatullat" deputetëve të rinj të opozitës (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nga foltorja e Kuvendit u ka dalë në mbrojtje deput
Spiropali: Meta të flasë me Kryemadhin për hapin drejt humnerës Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin Elisa Spiropali ka komentuar pwr herw tw parw, komentoi edhe deklara