999 rezultate për

spiro

Spiropali zhvishet nga petku i politikanes, "dredh belin" për PS-në (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një video në rrjetin social Instagram
Sherr në studio, Elisa Spiropali e pranon: Njerëzit janë ende në çadra! Ministrja Elisa Spiropali është përplasur me gazetarët Robert Rakipllari dhe Agron Gjekmarkaj. Në një lidhje me Skype
Spiropali shkel rregullat me të dyja "këmbët", takon të moshuarit pa maskë e pa distancë Edhe pse thirrjet e tyre kundrejt popullit vijojnë në përditshmëri dhe nga Policia e shtetit gjobiten qindra qytetarë, d
Spiropali i përgjigjet atyre që i "qanë hallin": Nuk jam pa shtëpi Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka deklaruar mbrëmjen e sotme se ka në pronësi një apartament
"22 mijë euro cash në shtëpi", zbardhet pasuria e ministres Elisa Spiropali Elisa Spiropali u zgjodh ministre Shteti për Marrëdhëniet me Parlamentin në dhjetor 2018, me ndryshimet që përfshinë kab
Spiropali: Skëndërbeu ynë është i pavdekshëm Ministrja për Marrëdhëniet për Parlamentin Elisa Spiropali ka kujtuar heroin Kombëtar Gjergj Kastriot Skëndërbeu në 553
Spiropali: Një Skënderbe! Rama është i vetmi njeri që di të bëjë qytete Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali tha mbrëmjen e sotme në studion e emisionit ”Bardh A Zi” në ”
Për Elisën Nga Evis Nasto Nuk jam paguar për opinionet e mia sepse kam menduar se pesha e të shkruarit të një opinioni
Nuk ia pranonte bashkëshorti, Spiropali tregon si i përzgjodhi emrat e fëmijëve Ministrja Elisa Spiropali ka folur për emrat që i ka vendosur fëmijëve të saj. Ajo ka treguar në Rtsh se kriter kryesor
Spiropali flet për Grida Dumën: Nuk e shoh si konkurente! E ftuara e parë e "EXPULS" ishte ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Spiropali foli
Ndryshimet "surprizë" në qeveri, Spiropali: Sjellin freski para zgjedhjeve! "Emërimet e reja i kanë dhënë frymë qeverisë..." Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali
I intubuar prej ditësh, ky është mësuesi nga Elbasani që ndërroi jetë (FOTO LAJM) COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mësuesi në Elbasan. Mësohet se viktima është mësuesi 55-vjeçar Spiro Panariti.
Spiropali: Meta e Basha i çojnë fëmijët në Londër e Holandë Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nguli këmbë disa herë gjatë emisionit “Quo Vadis” s
Spiropali ngre tonet: Vrasja e Rashës s’mund të krahasohet me 21 Janarin! Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ashpërsoi tonet në studion e “Quo Vadis” në “Vizion
A do të jetë ajo zëvendësuesja e Lleshajt? Përgjigjet Elisa Spiropali Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka komentuar largimin e Ministrit të Brendshëm, San
Elisa Spiropali nuk ndalet: Shqipëria do të bëhet vetëm me Edi Ramën! "Shqipëria Evropiane do të bëhet. Me shqiptarët. Me Edi Ramën. Me Partinë Socialiste..." Ministrja për Marrëdhëniet m
Elisa Spiropali zëvëndëson Sandër Lleshajn? Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama deklaroi zyrtarisht se Sanër Lleshaj nuk është më ministër i Brendshëm në Shqipër
Rama dhe Spiropali shkojnë për ngushëllim në familjen Rasha Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot për vizitë në familjen e të ndjerit, Klodian Rashës. Mësohet se kryeministri mbër
Rama u jep leksione basketbolli ministrave, Spiropali me vështirësi e kalon testin (VIDEO) Kryeministri, Edi Rama ka vizituar pasditen e sotme shkollën e re "Ramazan Subashi" në Marikaj të Vorës, prej nga ku ka
"Buxheti për pandeminë ", Spiropali i përgjigjet Hajdarit: Pretendojnë ta bëjmë detin kos Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali i është përgjigjur akuzave të deputetes Rudina Hajdari dhe Ra