999 rezultate për

spiegel

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Miranda Kerr bëhet nënë për herë të tretë (FOTO LAJM) Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesi
Bie miti për heroinën Katica Janeva “Mendohej se nuk kishte mundësi të korruptohen. Autoriteti i tyre ishte simbol i sundimit të ligjit në vend. Por tani ek
Der Spiegel: Konflikti Meta-Rama thellon krizën politike në vend (FOTO LAJM) Gazeta gjermane "Der Spiegel" i ka kushtuar një artikull situatës politike në vend dhe vendimit të Presidentit Ilir Met
Hashimi ndryshon mendim për kufijtë pas drurit në Berlin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Spiegel”, ka folur rreth Samitit t
“Spiegel”: Merkel dhe Macron, paqebërësit e Ballkanit? Në Ballkanin Perëndimor po diskutohen ide nacionaliste si zgjidhje për konfliktet. Kancelarja Merkel dhe kreu france
E pëson Ronaldo, humbet gjyqin me "Der Spiegel" (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka marrë një lajm mjaft të hidhur. Sipas mediave sportive "Der Spiegel" ka fituar betejën ligjore me l
Intervista e rrallë e Rugovës: Për bashkimin me Shqipërinë vendos populli më vonë Një intervistë ekskluzive të presidentit Rugova, dhënë të përditshmes gjermane “Der Sipegel”, më 10 gusht të vitit 1999.
Çfarë është "Dexamethasone", substanca që po rrezikon karrierën e Sergio Ramos Zigor Moltavo, kreu i Njësisë së Kontrollit të Performancës në Qendrën e Mjekësisë Sportive të AEPSAD, foli për “MARCA”
Der Spiegel zbulon gjithçka, Ronaldo pagoi qindra mijëra dollarë për t'i mbyllur gojën Mayorgas (FOTO LAJM) Revista gjermane "Der Spiegel" publikoi një faturë prej 325,000 dollarësh të nënshkruar midis Cristiano Ronaldos dhe ank
Vajza që mund t'i shkatërrojë karrierën Ronaldos, e martuar me shqiptar (FOTO LAJM) Kathryn Mayorga është rikthyer sërish në vëmendje të publikut, pasi gazeta gjermane “Der Spiegel” ka rikthyer historinë
Kurz: Nuk mund ta lemë vetëm Italinë për çështjen e migracionit Nuk mund të lemë vetëm një anëtar të BE-së nën presionin e çështjes migratore, deklaroi kancelari austriak, Sebastian Ku
Gjermanët i nxjerrin të "palarat" Ramës: Në Shqipëri do të ngrihet kamp refugjatësh Kryeministri i vendit, Edi Rama i ka dhene pergjigje sot shqetesimit te madh, per gjithe sa eshte folur se fundi, lidhur
"Iu thye timoni, Rama kthehet nga Berlini me atlete të kuqe" "Rama kthehet nga Berlini me atlete te kuqe" Kështu ka shkruar Berisha në Facebook teksa komenton vizitën e kryeminis
Perez dështoi ta bënte ëndrrën realitet, të blinte Messin “Der Spiegel” në një arikull të publikuar së fundmi tregon se si Real Madridi ka dashur ta transferojë Messin në vitin 2
30 miliardë dollarë, Google refuzohet keq nga Snapchat A e dini se gjigandi Google tentoi të blinte Snapchat? Mediat e huaja shkruajnë se në 2016 Google ofroi $30 Miliardë
Ja jeta luksoze që bën krijuesi i Snapchat (FOTO LAJM) Evan Spiegel eshte krijuesi i Snapchat.Ai jeton një jetë të bekuar, dhe ai e di këtë. “Unë jam një i ri, i bardhë, m
Der Spiegel: Nacionalistët maqedonas kanë tendencë anti-shqiptare Revista “Der Spiegel” vlerëson se në Maqedoni ka histeri antishqiptare për të mbuluar kriminalitetin. Sipas kësaj rev
Gazeta gjermane: Gruevski është shndërruar në një politikan që drejton me metoda kriminale Gazeta gjermane "Spiegel", në një artikull të sajin ka thënë se Nikolla Gruevski njëherë e një kohë vlente për modernizi
"Der Spiegel" nxjerr të vërtetat e skandalit të Ronaldos që e nxjerrin përdhunues Katër ditë përpara ndeshjes në Bilbao, Cristiano Ronaldos iu desh të kujdeset për një çështje të rëndësishme private.
Der Spiegel: Maqedonia të bëhet gati për sanksionet e BE-së Kriza politike në Maqedoni dhe refuzimi i Ivanovit për të dhënë mandatin shumicës parlamentare, ka bërë që Bashkimi Euro