999 rezultate për

speciale

Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
Krerët e OVL të UÇK-së dalin sot para Gjykatës Speciale Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj, dy krerët e OVL të UÇK-së pritet të dalin sot para Gjykatës në Hagë. Seanca pritet
Me fotot speciale, Sindi uron kështu Seldin për ditëlindje (FOTO LAJM) Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partner
​Gjykimi ndaj Thaçit pritet të fillojë vitin e ardhshëm Ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po vazhdojnë qëndrimin në paraburgim në Hagë, ndaj të cilëve janë ngritur ak
"Ma bërë 2020-ën speciale", Eros Grezda i bën si asnjëherë dedikim dashurie Oriolës (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të komentuar të vitit që lam pas ishin padyshim futbollisti, Eros Grezda dhe modelja, Oriola Marashi.
Specialja lejon udhëheqësit e UÇK-së të dalin nga qelia për Vitin e Ri Figurat më të rëndësishme të Ushtrisë Çlirimtaret të Kosovës po mbahen në paraburgimin e Gjykatës Speciale në Hagë të Ho
Gjykata Speciale sot mban seancë për rastin e Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Gjykata Speciale do të mbajë seancë të re ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit. Seanca
Nuk ka dal kurrë në ekran, Eva Murati merr surprizën speciale në emision (FOTO&VIDEO) Eva Murati ka marrë një nga surprizat më speciale mbrëmjen e djeshme në ekran. Moderatorja e “Champions League” ishte e
Konfirmohen aktakuzat ndaj Nasim Haradinajt dhe Hysni Gucatit Janë konfirmuar aktakuzat nga Gjykata Speciale ndaj kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucati dhe nënkryetarit Nasim Haradin
Autobotët dhe Forcat Speciale "zbarkojnë" në Ish-Bllok (FOTO LAJM) Fotot që po shikoni vijnë nga zona e Ish-Bllokut, ku janë mbledhur forca të shumta policie dhe autobotët me ujë. Siç
Forcat Speciale hedhin gaz lotsjellës nga taraca e kryeministrisë Protesta para kryeministrisw ka agravuar ku protestuesit kanë goditur me gurë efektivët dhe ku Forcat Speciale kanë lësh
Policë të kriminales në tarracën e kryeministrisë, kamerat speciale filmojnë protestuesit (VIDEO) Efektivë të policisë kriminale, por edhe të Gardës janë vendosur edhe në tarracën e godinës së Kryeministrisë dhe po mon
Protesta e dhunshme e të rinjve, 8 policë përfundojnë me urgjencë në spital Qindra të rinj janë ngritur në protestë pasditen e sotme pas vrasjes së Klodian Rashës dy ditë më parë nga efektivi i po
Thaçi, Veseli, Krasniqi dhe Selimi para Speciales me 17 Dhjetor Gjykata Speciale ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit ka caktuar datën e seancës së radhë
Çfarë po ndodh në Maqedoni? Forcat Speciale "blindojnë" rrugët (VIDEO) Forca policore janë mbledhur në Haraçinë të Shkupit. Nga MPB ende nuk japin informacion nëse bëhet fjalë për ndonjë
Formacionet zyrtare, Tottenham-Arsenal (FOTO LAJM) Do të startojë në orën 17:30, derbi i Londrës mes Totenhemi dhe Arsenalit. Një përballje tepër speciale, e cila prit
Vëllai i Ronaldos nën hetim për mashtrim të disa bluzave speciale Raportohet se vëllai i Cristiano Ronaldos është duke u hetuar për mashtrim rreth disa bluzave speciale të cilat ishin sh
Feston ditëlindjen, Albëria uron të bijën me fjalët speciale (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e saj dhe urimin më të bukur e ka marrë nga e ëma, këngëtarja Albërije Hadë
Ushtarët australianë pinë birrë nga këmba protezike e luftëtarit të vdekur “Ushtarët e lartë të forcave speciale australiane pinë birrë nga këmba protezike e një ushtari taliban të vdekur në një
Vazhdimi i mandatit të Gjykatës Speciale, reagon Haradinaj Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka e cilësuar të padrejtë vazhdimin e mandatit të Gjykatë