999 rezultate për

spasovski

Spasovski: Nëse përkeqësohet situata, rikthejmë kufizimet Maqedonia e Veriut është një nga vendet e fundit në rajonin e Ballkanit Perëndimor që sot publikoi masat lehtësuese si d
Spasovski: Kthimi në normalitet, në tre faza Kryeministri i vendit, Oliver Spasovski në një konferencë për shtyp nga Qeveria tha se kthimin në normalitet do të bëhet
Spasovski: Pas festave të majit do të diskutohet kur fëmijet do të kthehen në shkolla Kryeministri teknik Oliver Spasovski tha se pas festave të majit, do të diskutohet nëse se kur fëmijët do të kthehen nëp
Spasovski: Piku do të jetë në 2-3 javët e ardhshme, presim 2000-2500 të prekur Kryeministri teknik Oliver Spasovski gjatë konferencës për shtyp pranë qeverisë tha po hynë në një fazë kritike me koron
Spasovski apel qytetarëve te Kumanovës: Mos u përfshini nga paniku Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk u qytetarëve te Kumanovës të jenë të matur në këto mome
Spasovski: 250.000 të punësuar mund të marrin nga 14.500 denarë për prill dhe maj Qeveria pret që 250.000 qytetarë të aplikojnë për masën e subvencionimit të rrogave për muajt prill dhe maj për shkak të
MAQEDONI/ Spasovski bën të ditur se kujt i shkurtohet paga, ja vendimi i Qeverisë (VIDEO) “Jemi në test si asnjëherë më pare, bota përjetoi kërcënimin më të madh që pas luftës së dytë botërore. Kemi marrë masa
OKB mbështet Maqedoninë e Veriut në luftën ndaj koronavirusit Kryeministri Oliver Spasovski dhe Koordinatorja e Kombeve të Bashkuara në vendin tonë, Rosana Duljak, në takimin e sotëm
Maqedoni e Veriut/ Kryeministri dhe Ministri i shëndetësisë shohin masat mbrojtëse në kufi (VIDEO) Oliver Spasovski: Si po shkojnë procedurat? Polici: Mirë, gjithçka po shkon sipas planit. Kryeministri teknik Oli
Lëvizja Besa shqyrton ofertën e LSDM LSDM-ja ka intensifikuar bisedimet për formimin e koalicioneve parazgjedhore. Zoran Zaev ka takuar kryetarin e Lëvizjes
Spasovski dhe Dimitrov urojnë Kurtin për formimin e qeverisë së re të Kosovës Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, ka uruar kryeministrin e ri të zgjedhur dje në Kosovë, Alb
Spasovski për qeverinë teknike: Është formuar që të zhvillohen zgjedhje demokratike Kryeministri teknik Oliver Spasovski tha se qeveria teknike është formuar që të zhvillohen zgjedhje të lira dhe demokrat
Kjo është përbërja e re e qeverisë teknike në Maqedoninë e Veriut Pasi Kuvendi me 101 vota “për” votoi Qeverinë teknike me në krye tashmë ish ministrin e Brendshëm, Oliver Spasovski, anë
Spasovski: Deri më 21 tetor duhet të formohet grup pune për “Veting” Qeveria në seancën e djeshme e miratoi informacionin dhe Propozim – planin për masa, aktivitete dhe dinamikë të zbatimit
Spasovski: Mos festoni me armë Mbrëmë për fat të keq janë lënduar dy vetë në një festim familjar. E di se ka marrë pjesë edhe një deputet në këtë festi
Policia shqiptare, kosovare dhe maqedonase stërviten bashkë (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski bashkë me homologët e tij nga Kosova dhe Shqipë
Spasovski: Letra e BFI-së është kërcënim Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot është kundërpërgjigjur letrës së Bashkisë Fetare Islame (BFI) drejt
Spasovski: Herët e vonë Gruevski do të ekstradohet Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, në emisionin e mbrëmshëm në TV24, në mënyrë optimiste tha se kurdoherë
Spasovski: Hetimet e largimit të Gruevskit do tregojnë ku çaloi sistemi (VIDEO) Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, mendon se faji për arratisjen e Nikolla Gruevskit nuk është tek MPB, po
Ministri jep detaje për pajisjen që përgjonte prokurorinë Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski para mediave tha se do të hetohen detajet dhe do të verifikohet qëllimi