999 rezultate për

spartaku

John Terry refuzon t'i bashkohet Spartak Moskës Ish legjenda e Chelseat, John Terry ka humbur një mundësi të luaj për Spartak Moskën, pavarësisht se kishte pasur një of
Arrestohet arbitri serb se akordoi atë penallti skandaloze (VIDEO) Ministria e Punëve të Brendshme e Serbisë njoftoi se e ka arrestuar arbitrin e futbollit Sergjan Obradoviq për shkak të
E FUNDIT / Ndërron jetë polici në përleshjen mes tifozëve të Bilbaos dhe Spartakut (VIDEO) Gazeta spanjolle "AS" raporton se ka ndërruar jetë një polic gjatë përleshjeve mes tifozëve të Bilbaos dhe atyre të Spar
Jurgen Klopp tregon arsyen se pse zgjodhi kapiten Coutinhon kundër Spartakut Trajneri i Liverpoolit e emëroi Coutinhon kapiten në ndeshjen e mbrëmshme për herë të parë. Braziliani ia ka shpërblyer
Liverpool fiton me spektakël ndaj Spartakut (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të thellë me 7-0 ndaj Spartak Moscow në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve Skuadra
Liverpooli i pandalshëm, shënon tre gola brenda 20 minutave kundër Spartakut (VIDEO) Liverpooli ka shënuar tre gola brendave 20 minutave të para kundër Spartakut në "Anfield Road" Të dy golat e parë ja
Champions League / Fati i tre skuadrave në grupin E, shikoni si kualifikohen Nuk është vendosur asgjë për fatin e skuadrave që janë në grupin E. Liverpooli, Sevilla dhe Spartaku i Moskës kanë shans
Klopp: Ndaj Spartakut ndeshje e vështirë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka folur para ndeshjes ndaj Spartak Moskës në Ligën e Kampionëve. Tekniku gjerman
Meta: Spartak Braho i ka treguar Berishës dy video të Shkëlzenit, mund t’i tregojë edhe të tjera Duke folur në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, kreu i Kuvendit Ilir Meta, ka deklaruar se Spartak Braho i ka treguar B
Rosell: "Camp Nou" si tenxhere me presion Duhen edhe dy javë e gjysmë për të përjetuar El Klasikon e radhës Barcelona–Real Madrid, megjithatë mendjet e njerëzve n
Për Messin fitorja me Spartakun e Moskës, e vështirë Lionel Messi, ka vlerësuar lojën e Spartakut të Moskës në përballjen me skuadrën e Barcelonës e cila përfundoi 3-2 për k
Porto bën goleadë ndaj Spartakut të Moskës (VIDEO) Kampionia e portugalise Porto e ka eleminuar në mënyrën më të turpshme skuadrën ruse të Spartakut të Moskës duke i shënu
Marseille mposht Spartakun e Moskës 3-0 dhe kualifikohet (VIDEO) Marseiile ka hedhur një hap shumë të rëndësishëm për kualifikimin më tej për raundin e dytë të UEFA Champions League pas
Chelsea mposht Spartakun e Moskës (VIDEO) Chelsea fiton në të ftohtim e acartë rus kundër Spartakut të Moskës me rezultatin e pastër 2-0. Blutë e kanë mbyllur nde