999 rezultate për

spartak

Habit Spartak Ngjela: Një grua e shëmtuar mbetet e shëmtuar (VIDEO) Këtë të mërkurë, një ndër të ftuarit në emisionin ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishte avokati i njohur Spartak Ngjela. Ai ka
Spartak Ngjela: Kush na qenka ky heroi që u përkujtua në Bularat?! Turp për shtetin grek Nga Spartak Ngjela: Turp për shtetin grek në atë që kërkoi të ndodhte dje në Bularat. Një mijë njerëz pa vl
Me njollë e zinxhir hapur, Spartak Braho lë nam në Kuvend Deputeti socialist Spartak Braho ka kaluar sot një ditë jo të mirë. Teksa po hynte në Kuvend me nxitim, Braho u pa i
KUVENDI/ Spartak Braho shkon i lagur në Kuvend, Balla ha thonjtë nga stresi Kuvendi edhe këtë të enjte vijoi si zakonisht punimet me përfaqësuesit e zgjedhur të popullit. Deputeti socialist Sp
Spartak Ngjela zbulon hapin e vetëm që do sillte hapjen e negociatave për Shqipërinë Avokati Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për vendimin e shumë pritur nëse do të hapen
Me gishtin në "këmbëz", kush është i riu që sulmoi djalin e Spartak Brahos (FOTO LAJM) Lajden Kadilli është 26-vjeçari i cili kanosi me kallashnikov djalin e deputetit socialist Spartak Braho dhjetë ditë më
MISTERI/ Kush dhe pse i duan të vdekur djemtë e Spartak Brahos? (VIDEO) Prej ditës së djeshme në media qarkullon lajmi se njërit prej djemve të Spartak Brahos i kanë bërë atentat sipas një mes
Atentati ndaj djalit të Spartak Brahos, kush është 26-vjeçari që u përfshi në sherr (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të mbërritur në adresë të tij, përmes të cilit t
DETAJE/ Atentati ndaj djalit të Spartak Brahos: 38-vjeçari ka shkuar për t'u hakmarrë ndaj personave që i bënë atentat Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të mbërritur në adresë të tij, përmes të cilit tre
Atentat ndaj djalit të Spartak Brahos: 2 persona me kallashnikov e prisnin tek hyrja e pallatit Sipas një denoncimi të mbërritur nga një qytetar në adresë t ëish-kryeministrit, Sali Berisha, me datë 18 Gusht në qytet
"Metën e pret burgu", ish-deputeti i ve "duart në fyt" Spartak Ngjelës Avokati i njohur Spartak Ngjela ngrti akuza kundrejt presidentit Meta duke thënë se atë e pret burgu. Sipas Ngjelës,
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në komisariat Dasho Aliko, Spartak Drasa Shoqërohen në Policinë e Gjirokastrës, Dasho Alikom kryetar i PD në këtë Rreth dhe Spartak Drasa sekretar i degës së PD
Spartak Ngjela shpërthen kundër Lleshajt: Është ministër i paaftë Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin "Open" në Top Channel, e konsideroi ministrin e Brendshëm të Shqipërisë, Sandër Lle
Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Krimet e komunizmit, isha 16 vjeç kur më dënoi deputeti i sotëm Spartak Braho Gjergj Hani ishte vetëm 16 vjeç kur vdiq diktatori Enver Hoxha dhe 1 muaj pas vdekjes së tij, mori guximin të kalonte ku
"Tmerri i Qafë Barit dhe si më dënoi Spartak Braho, ndërkohë që e shoqja më mbronte" Ish- i dënuari politik tregon si u kap në kufi duke u arratisur një muaj pasi vdiq diktatori dhe si vuajti dy dënime me
"Kam pasur presione", Agron Tufa padit Brahon e tre të tjerë për shpifje dhe fyerje Kreu i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka paditur në Gjykatën e Tiranës disa per
Kush është polici i përfshirë në super grbitjen e aeroportit të Rinasi Vazhdojnë të dalin detaje nga super grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Ndërsa banda u zhduk me paret i vrarë ngeli A
Kush është polici nga Elbasani i përfshirë në super grabitjen e Rinasit Vazhdojnë të dalin detaje nga super grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Ndërsa banda u zhduk me paret i vrarë ngeli A
Agron Tufa kërcënohet nga Spartak Braho: Nëse i ndodh gjë familjes time... Deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ditën e sotme në Komisionin e Ligjeve ka lëshuar një sërë akuzash ndaj shkri