999 rezultate për

spanjolli

Nga porta në portë, spanjolli bën Maradonën (VIDEO) Një gol për t’u mbajtur mend! Në Indi është një spanjoll që i ka befasuar të gjithë në përballjen Goa-Jamshedpur, që u m
Ramos dhe Reali nuk po arrijnë një marrëveshje, United përgatit kontratën dyvjeçare për spanjollin Real Madridi nuk është duke ia dal të rinovojë kontratën e qendërmbrojtësit Sergio Ramos. Kapiteni kërkon rinovim për
Agjenti i spanjollit: Juventusi do ta blejë Moratan Agjenti i Alvaro Moratas, Juanma Lopez ka besimin se Juventusi në fundin e edicionit do ta blejë spanjollin. Morata u
Ronaldo feston 750 golat, por nuk mungon as goli Moratas (VIDEO) Ndërsa Ronaldo golin e 750 në karrierë e ka shënuar me portën thuajse të boshatisur, kështu nuk është për Alvaro Morata
Pep rinovoi me City-n, por kandidati për president të Barcelonës nuk heq dorë nga spanjolli Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font ende nuk ka hequr dorë nga nënshkrimi me Pep Guard
Morata: Te Juventusi ndihem i rëndësishëm Aventura e dytë e Alvaro Moratës te Juventusi ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Me 6 gola të realizuar në tota
Morata nuk ndalet, spanjolli shënon gol të bukur në Champions (VIDEO) Juventusi po fiton 2-0 në transfertë kundër Ferencvaros në Champions League. Në minutën e 60’ Alvaro Morata mori asis
Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO) Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29. Spanjolli përfitoi nga k
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show b
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show
Ramos nuk flet me Ronaldon? Postimi i spanjollit i mbyll gojën të gjithve Mediet në Spanjë gjatë ditës së djeshme para miqësores mes Portugalisë dhe Spanjës raportuan se Sergio Ramos dhe Cristan
Deulofeu pranë rikthimit në Serinë A, dy skuadra në garë për spanjollin Xherard Deulofeu e dëshiron me patjetër rikthimin në Serinë A, aty ku ka luajtur në të kaluarën për skuadrën e Milanit,
Pedro i Romës, spanjolli kryen testet mjekësore Pedro ka zhvilluar testet mjekësore me skuadrën e Romës. Pedro ka mbërritur në Romë për të filluar testet mjekësore t
Silva luajti ndeshjen e fundit me Man.Cityn, Lazio pret pas "derës" përgjigjen finale Lazio është në pritje të përgjigjes finale nga David Silva. Mesfushori spanjoll, David Silva, mbrëmë ka luajtur ndesh
U ble për shifër rekord, Kepa portieri më i dobët në histori të Premierligës Në verën e vitit 2018,Chelsea theu rekordin botëror në tregun e transferimeve, duke paguar 80 milionë euro për Kepa Arri
Lazio kalon në epërsi ndaj Sassuolos (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sassuolos 10 minuta nga fundi i pjesës së parë. Për vendasit është spa
Ylli i Milanit tërheq vëmendjen e Guardiolas, spanjolli mëson çmimin e mesfushorit Sipas RMC Sport, mesfushori i Milanit, Ismael Bennacer, ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Manchester Cityt, Pep Guard
"Pep u tradhtua nga lojtarët", zbulohen prapaskenat e humbjes ndaj Realit Real Madridi mposhti Bayern Munchen e Pep Guardiolës 4-0 në Champions League. Një humbje që djeg shumë në kampin bavarez
Ylli i Chelsea e thotë publikisht: Në fund të sezonit do të largohem Pedro nuk do të jetë futbollist i Chelseas pas përfundimit të këtij sezoni që aktualisht është ndërprerë. Ai ka thënë
Lazio arrin marrëveshjen me Alberton, spanjolli "blindohet" deri në 2025 Kampionati Italian i futbollit do të qëndrojë në "karantinë" deri në një vendim të dytë, megjithatë ekipet e Serisë A va