999 rezultate për

spanja

Si kurrë më parë, Spanja cakton afatet për merkaton e verës COVID-19 ka shkaktuar ndryshime të mëdha në botën e futbollit që po përshtatet me kushtet e pandemisë. Fillimisht, të
Lajm bombastik nga Spanja: Ronaldo mendon largimin, ja 2 destinacionet e mundshme Një lajm bombastik është duke qarkulluar në mediat spanjolle. Sipas “Diariogol.com”, humbja në finalen e Kupës së It
E bujshme nga Spanja: Chelsea gati të shpenzojë 120 mln për Ronaldon Thashethemet e zhurmshme të tregut nga Spanja për të ardhmen e Cristiano Ronaldos vijojnë, shkruan Albeu.com. Sipas g
Spanja bën të detyrueshme përdorimin e maskave deri në zhdukjen e virusit Ministri i Shëndetësisë në Spanjë, Salvador Illa është shprehur se vendosja e maskave do mbetet e detyrueshme derisa të
Një nga vendet më të goditura nga COVID-19, pacientëve i bëjnë xhiro në bregdet Spanja u kthye me rimte të shpejta në një nga vendet më të goditura nga koronavirusi, por javët e fundit situata është n
"Fitorja" ndaj koronavirusit zgjati vetëm dy ditë, rikthehen vdekjet në Spanjë Gjatë 24 orëve të fundit Spanja ka raportuar vdekjen e saj të parë nga koronavirusi që nga e diela, deklaron ministria e
Spanja nuk regjistron asnjë viktimë nga koronavirusi për herë të parë pas nisjes së COVID-1 Spanja vjen me lajme të mira në 24 orët e fundit, pasi nuk ka regjistruar asnjë viktimë nga koronavirusi që nga shpërthi
Lajme të mira nga Spanja, tifozët mund të kthehen në stadiume në sezonin e ri La Liga shpreson që në muajin e ardhshëm të rifillojë sezonin, por ndeshjet duhen të luhen pa tifozë shkaku i COVID-19.
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Lajme të mira nga Spanja, La Liga mund të fillojë më 8 qershor Qeveria e Spanjës në një konferencë të mbajtur sot (e shtunë), ka bërë të ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i ka
Vinin me postë nga Spanja, kapen mijëra fara kanabisi në Vlorë Policia e shtetit i ka dhënë fund një rasti të trafikut të farave të kanabisit të cilat vinin me postë nga Spanja drejt
Spanja shënon fitoren e vogël: Numri më i ulet i viktimave Gjatë 24 orëve të kaluara, nga koronavirusi në Spanjë kanë vdekur 102 persona, njoftoi Ministria e Shëndetësisë e këtij
Lajme të mira nga Spanja, Atletico Madridit rikthehet në stërvitje Pas 46 ditësh pauze, për shkak të pandemisë së koronavirusit, skuadra e Atletico Madrid ditën e sotme ka zbirtur në fus
El Pais: Spanja, e hapur ta njohë Kosovën nëse arrin marrëveshje me Serbinë Gazeta e madhe spanjolle “ElPais” ia ka kushtuar një shkrim të gjatë vendimit të Spanjës për të marrë pjesë në Samitin B
Më të goditurat nga pandemia, Italia dhe Spanja sot zgjohen ndryshe Europa po nis një nga fazat më të rëndësishme të rihapjes së bizneseve dhe jetës së qytetarëve sot, me vëmendjen e përqe
Vendi i dytë më i goditur në botë, shënon ulje numri i viktimave në Spanjë Një lajm i mirë vjen sot nga Spanja. Eshtë ulur sërish numri i vdekjeve nga koronavirusi sipas raportimit të 24 orëve të
Spanja drejt përmirësimit, rifillon jeta Vendi i cili prej javësh të tëra ka qenë i mbërthyer nga koronavirusi, po ia del mbanë. Në 24 orët e fundit është shënua
''Fluturon'' kurba e të prekurve në Spanjë, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit Spanja regjistroi “kapërcimin” më të madh të saj ditor të rasteve të infektimit me koronavirus prej gati tre javësh pasi
Shifrat e fundit: Kaq viktima ka shkaktuar COVID-19 në të gjithë botën Të mërkurën numri i përgjithshëm i viktimave me Covid-19 në botë i kaloi 180 mijë vdekjet, ndërsa numri i të infektuarve
Olta Gixhari nga Spanja: Policët më kerkojnë numrin, kalova krizën e parë (VIDEO) Pandemia e koronavirusit e gjeti Olta Gixharin në Spanjë, aty ku po jeton së bashku me partnerin e saj. Në një lidhje di