999 rezultate për

spanjĂ

Spanja në gjendje të jashtëzakonshme edhe 6 muaj, flet ministri i Shëndetësisë Gjendja e jashtëzakonshme në Spanjë do të zgjasë gjashtë muajt e ardhshëm, pra deri në fillim të muajit maj 2021. Me kët
Pas Italisë, izolohet edhe Spanja Qeveria e Spanjës sot shpalli gjendje të jashtëzakonshme në vend për shkak të koronavirusit dhe vendosi orë policore pre
Sky Sports: Ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Franca për të krijuar një ligë të përbashkët "Sky Sports" ka dhënë një lajm ekskluziv pak minuta më parë. Disa ekipe nga Anglia, Spanja, Gjermania, Italia dhe Fra
E bujshme nga Spanja, Reali shet Hazard dhe afron Mbappe Real Madridi është i hapur për një shitje të Eden Hazard në verën e vitit 2021, raporton "Don Balon". Vlera e lojtar
Spanja vendos masa të reja kundër koronavirusit Rajonet spanjolle të Katalonjës dhe Navarres kanë vendosur masa të reja kufizuese kundër koronavirusit për shkak të rrit
Me shumë lojtarë të rinj, Spanja mposht minimalisht Zvicrën (VIDEO) Spanja është treguar e fortë për Zvicrën. Selektori i Spanjës, Luis Enrique, ka testuar sot disa lojtarë të rinj në f
Spanja zhbllokon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Zvicrës në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Për vendasit ka sh
Spanja dhe Portugalia bashkë për organizimin e Botërorit Spanja dhe Portugalia kanë nënshkruar një marrëveshje për të organizuar së bashku Kupën e Botës 2030. Federatat e dy
700 mijë euro drogë nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet mat gjatë pazarit Pasditen e djeshme u arrestua një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar si anëtarë të një organizate kriminale të pë
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Europa gati të shpallë kufizime të reja Një numër vendesh evropiane, si Franca, Spanja e Republika Çeke, pritet të shpallin kufizime të reja në përgjigje të ras
Spanja shtrëngon masat anti-covid Autoritetet e Madritit kanë paralajmëruar se ditën e premte do të rikthehen masat e ashpra pas raportimeve të rasteve në
Shkëlqeu te Spanja, Barcelona me kontratë marramendëse për Fati Ansu Fati është pjesë e planeve afatgjate të Barcelonës. Skuadra e Barcelonës ka identifikuar së paku dy emra për të
Spanja "poker" Ukrainës, Gjermania bllokohet nga Zvicra (VIDEO) Janë mbyllur para pak minutash 5 ndeshjet e Ligës së Kombeve, të cilat startuan në orën 20:45.uefa liga e kombeve Spa
Gjermania dhe Spanja ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur 1-1 super ndeshja e zhvilluar mbrëmjen e sotme mes Gjermanisë dhe Spanjës, e vlefshme për raundin e parë t
Situata e Messit, reagon Ramos: Ai e bën "El Clasicon" e veçantë, La Ligan e skuadrën e tij Ramos sot u paraqit në një konferencë para mediave, kjo para ndeshjes në Ligën e Kombeve që Spanja do ta zhvillojë kundë
Ndryshojnë shifrat në Spanjë, si paraqitet shkalla e infeksionit gjatë ditëve të fundit Spanja ka regjistruar më shumë se 23,000 raste të reja me COVID-19 që nga e premtja, tha shefi i urgjencës shëndetësore
Burime nga Spanja dërgojnë Messin te Manchester City Lajmi pati efektin e një bombe të vërtetë. Fillimisht në Spanjë e më pa në të gjithë botën, duke ngjallur reagime të for
DETAJET/ Babë e bir u plagosën pasi dolën nga shtëpia, djali sapo ishte kthyer nga Spanja Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me plagosjen në Fushë-Krujë, në fshatin Larushk ku u plagosën babë e bir. Shef
I ati i Endri Çekiçit: Kemi marrë oferta nga Spanja dhe Turqia, momenti të ndryshojë skuadër Ish-futbollisti i Shpresave Endri Çekiçi mund të ndryshojë skuadër duke filluar nga sezoni i ri. endri cekici I ati
Bomba nga Spanja, lojtarët e Barçës duan trajner tjetër në ndeshjet e Ligës së Kampionëve Quique Setien pritet të largohet nga Barcelona. Dështimit për ta mbrojtur titullin e kampionit në Spanjë, ia ka “lëku