999 rezultate për

spahiu

Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Rama jep dorëheqjen! Pas kërkesës publike të Presidentit Meta ndaj Rama, që ky i fundit të japë dorëheqjen, një deklaratë e fortë është bërë
Kreshnik Spahiu ironizon keq Rudina Hajdarin: Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeç! Pas zërave për një largim të deputetes Rudina Hajdari, ka reaguar Kreshnik Spahiu. Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kr
"Më bëj bllok mua!", kush është politikani që futi në sherr Kreshnik Spahiun me mikun e tij? Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka postuar në Facebook pjesë nga biseda e tij private me një mik të ti
Spahiu i kthen "sytë nga qielli": Faleminderit o zot që na dhurove vdekjen "Faleminderit o Zot që na dhurove vdekjen dhe që s’jemi të përjetshëm, sepse përndryshe do kishim edhe 2000 vjet mbi kry
Një festë gjigande, brenda ditëlindjes së djalit të Jona Spahiut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushi i moderatores Jona Spahiu, ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Jona dhe bashkëshorti i saj,
Kreshnik Spahiu plas "bombën": Kërkesat e Greqisë për detin, mund të sjellin situatë lufte Deklarata e kryeministrit grek për zgjerimin me 12 milje në detin Jon, ka ngjallur jo pak debat në vend. Me një lidhj
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
I biri i bën "gjëmën" Jona Spahiut, moderatorja tregon episodin komik në pushime (FOTO LAJM) Ditët e fundit, moderatorja e njohur Jona Spahiu ka shijuar pushimet e saj jashtë vendit, pranë bashkëshortit, djalit dh
"Nuk është fundi i botës", Jona Spahiu zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni (FOTO LAJM) Prej kohësh moderatorja Jona Spahiu i ka munguar ekranit dhe së fundmi ka zbuluar arsyen. Në një bashkëbisedim me ndjekë
"Më shumë se e përkëdhelur", Jona Spahiu feston sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Sot është dita e Jona Spahiut. Moderatorja ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të, ku nuk kanë munguar urimet nga miqtë a
Biznesmen dhe zeshkan, dikush sapo i zbuloi të dashurin Liberta Spahiut (FOTO LAJM) Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura në Kosovë, mirëpo ajo ka zgjedhur të jetë hermetike rreth jetës s
"Si mes motrash", marrëdhënia e Jona Spahiut me kunatën është për t'u patur zili (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka qenë e ftuar në programin ‘Ftesë në 5’. Ajo ka treguar se mezi e ka pritur kthi
Kreshnik Spahiu: Ilir Meta do zgjidhet dy mandate si President i Shqipërisë Nga Kreshnik Spahiu: Nuk kishte si ndodhte ndryshe…. Sot Presidenti Meta ka marrë të gjitha garancitë e mundsh
Liberta Spahiu ka një lutje për të gjithë (FOTO LAJM) Prezantuesja e mirënjohur, Liberta Spahiu ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Derisa dukshëm vërehet se p
Habit Kreshnik Spahiu: Teatri u shemb nga Rama, Basha e Meta për t'ja hedhur Amerikës Juristi Kreshnik Spahiu ka zbërthyer detaje që sipas tij kanë shkaktuar përplasjen për Teatrin Kombëtar qëndrimet e Yuri
Kreu i myslimanëve: Ja pse Nata e Kadrit është më e vlefshme se 1000 muaj Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Bujar Spahiu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Nata e
Përplasja e Enverit me Tuk Jakovën e Bedri Spahiun, zbardhet dëshmia e ish-nënkryetarit të Gjykatës së Lartë Publikohet historia e panjohur e konflikteve që lindën në mesin e viteve ’50-të në mes Enver Hoxhës dhe dy bashkëpunëtor
Nuse ideale si moderatorja shqiptare, kështu urohet vjehrra për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë. Përmes një postimi në rrjet
"Albin Kurti mund të futet në burg" (VIDEO) Analisti politik Nexhmedin Spahiu, i ka komentuar zhvillimet politike që kanë ndodhur kohët e fundit në Kosovë pas pezul
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber