999 rezultate për

spahia

Bardh Spahia bën deklaratën e fortë: Tamponet e marra dje në Shkodër nuk janë analizuar Ish-deputeti iPD-së, Bardh Saphia, ka ngritur sot një akuzë të rëndë në Facebook ku thotë se tamponet e marrë dje në Shk
I riu u konstatua me COVID 19 pasi u aksidentua, PD apel për shtimin e testeve Ish-deputeti i Partise Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar me anë të një deklarate në Facebook, lidhur me faktin se nj
Stafi i autoambulancave po transporton një pacient me COVID-19 pa veshjet mbrojtëse? (VIDEO) Demokrati Bardh Spahia ka denoncuar transportimin e një pacienti të prekur me koronavirus nga stafi i ambulancave, sipas
Kolesjan, përkujtohet 102 vjetori i vdekjes së patriotit Sali Spahia dhe 107 vjetori i betejës së Lumës Në 102-vjetorin e vdekjes, në Kolesjan (Kukës) u përkujtua një prej patriotëve, luftëtarëve, udhëheqësve dhe organizato
Bllokimi i fondeve për Bashkinë e Shkodrës, Spahia thirrje Ramës: Mos e provoko Shkodrën! Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, ka reaguar pasi Ministria e Financave bllokoi fondet për Bashkinë e Shkodrës. Në
U arrestua live, Bardh Spahia rrëfen momentin Arrestimi live në një emision televiziv i një personi, e aq më shumë politik nuk ndodh shpesh, madje ndodh aq rrallë, sa
Arrest shtëpie për ish deputetitn, flet për herë të parë Bardh Spahia Ish deputeti i PD, disa ditë më parë është arrestuar teksa po drejtohej një studio televizive, nga forcat e policisë.
Jepet vendimi për Bardh Spahinë Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë "arrest shtëpie" për ndaj ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, i cili akuzo
Dalin pamjet nga brenda, nis seanca për ish-deputetin e PD që u ndalua LIVE (FOTO LAJM) Ka nisur në gjykatën e Shkodrës seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, i cili
Bardh Spahia pritet me brohorima në gjykatë Ish deputeti demokrat, Bardh Spahia ka mbërritur në ambientet e gjykatës së Shkodrës duke u pritur me brohorima nga mbës
Bardh Spahia sot në Gjykatë, çfarë do ndodhi sot në Shkodër Ish-deputeti Bardh Spahia pritet të dalë sot para gjykatës për caktimin e masës së sigurisë. Seanca është parashikuar të
Qytetarët nuk harrojnë Spahinë, shkojn te Drejtoria e Policisë Ndërkohë një grup protestuesish janë zhvendosur nga selia e Partisë Demokratike ku u bë mbyllja e protestës për tek Drej
Protestuesit e opozitës me pankarta duan të lirë Bardh Spahinë (FOTO LAJM) Protestuesit e opozites janë mbledhur në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" duke kërkuar largimin e Edi Ramës dhe qeverisë
48 orë në birucë pa asnjë kontakt! PD reagon për kushtet e mbajtjes së Bardh Spahisë Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia gjendet prej 48 orësh në birucë sipas selisë blu dhe nuk i lejohet kontakti me person
PAMJET/ Hajde po ta mbajti! Si e nxorri në pritë Taulant Balla ish-deputetin e PD-së për ta arrestuar LIVE (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arerstuar mbrëmë live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërk
Arrestimi "live" i ish- deputetit të PD/ Berisha: Lirojeni menjëherë! Ish kryeministri Sali Berisha pak minuta më parë, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me denoncimin që
Arrestimi i Bardh Spahisë/ Basha reagon në mesnatë: Ta shporrim këtë bandë Kreu opozitës Lulzim Basha ka reaguar në mesnatë, pas arrestimit live të ish-deputetit të Shkodrës Bardh Spahia. Ai s
Dalin pamjet, si u arrestua LIVE deputeti i PD, Balla: Ne nuk ndalemi (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arrestua arrestua live teksa po mbërrinte në Top-Channel për të marrë pjesë në emision
E FUNDIT/ Arrestohet live ish-deputeti Bardh Spahia (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia është arrestuar live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërkim pas
Policia tha se e ka shpallur në kërkim, flet nga selia blu ish-deputeti i PD-së Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim pë