999 rezultate për

spadafora

Fillon dhe Serie A, ja data Ministri i Sporteve Vinccenco Spadafora ka miratuar nisjen e kampionatit italian në 20 qershor pas takimit të fundit që
Zbulohet data e rikthimit të Serie A Rifillimi i Serie A po afron. Pasi kanë pastruar dyshimet e mëdha të disa javëve më parë, Liga, FIGC dhe qeveria po puno
Në Itali shpresohet që futbolli të rifillojë më 13 qershor Klubet e Serie A, FIGC dhe Qeveria e Italisë po bëjnë të gjitha përgatitjet për të rifilluar sezonin e futbollit sa më p
Ministri i Sport i Italisë: Shpresojmë që stërvitjet të fillojnë më 18 majit Ministri për Sport i Italisë, Vincenzo Spadafora, shpreson se stërvitjet në grup mund të vazhdojnë më 18 maj. Përfaqë
Ministri italian shton optimizmin: Do të bëj gjithçka që të rifillojë Serie A Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora është shprehur optimist për rifillimin e kampionatit italian. "Shpres
"Shfuqizohet" vendimi i ministrit, Serie A rivlerëson vendimin për stërvitjet Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora, është dorëzuar para skuadrave të Serie A. Qeveria italiane kishte vendo
Ministri italian jep lajmin e keq për futbollin në Itali Rifillimi i sezonit aktual të Serisë A është vënë në pikëpyetje të madhe. Madje dhe vetë ministri italian i Sportit,
Vendoset rifllimi i Serie A, ja kur do të zhvillohen ndeshjet Ministri për Sport në Itali, Vincenzo Spadafora ka thënë se tashmë është përgatitur një plan i jashtëzakonshëm për zhvil
"Skuadrat e Serie A kurrë nuk do të jetë si më pare" Ministri i Sportit të Italisë, Vincenzo Spadafora, ka dhënë një paralajmërim serioz për skuadrat italiane teksa ka ndarë
Ministri i Sportit të Italisë jep lajmin e madh: Duhet të jemi gati për të rifilluar Ministri i Sportit të Italisë, Vincenzo Spadafora, ka dhënë shenja se sezoni pritet të rifillojë së shpejti. Spadafor
Ministri i Sporteve tregon kur do rifillojë Serie A Ministri i Sporteve në Itali Vincenco Spadafora bëri me dije për publikun italian se pritet që kampionati italian të rif
Stop një muaj futbollit? Flet Ministri i Sportit në Itali Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora, ka thënë se Seria A do të vazhdojë të zhvillohet me dyer të mbyllura, p