999 rezultate për

sowe

Skënderbeu rikthen sulmuesin e huazuar, Oto John Skënderbeu ka filluar përgatitjet në qytetin e Korçës, nën drejtimin e trajnerit të sapoemëruar, ish kapitenit dhe porti
Daja: Shpërdoruam raste, Lushnja na barazoi edhe në fazën e dytë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja në përfundim të ndeshjes tha se shpërdoruam shumë raste. • Skëderbeu u duk nervoz,
Sowe pëmbys Lushnjen, ndeshje e çmendur në "Roza Haxhiu" Skëndërbeu nuk ka më ndërmend të tolerojë më. "Viktima" e radhës këtë herë ka qenë lushnja që pësoi humbjen em përmbysje
Pacult tregon ndryshimin midis Sowes e Gurit dhe premton shtyrjen e festës korçare Trajneri i Kukësit, Peter Pakult, në konferencën e zakonshme për shtyp para sfidës së fundjavës, është ndalur tek formac
Daja: Pjesën e parë luajtë mirë, ndërsa në të dytën prishëm gjithçka Ilir Daja u shpreh me nota kritike ndaj skuadrës së tij pas fitores 2-1 me Luftëtarin. Trajneri kryeqytetas i ngacmuar p
Sowe injoron rivalitetin në Superligë: Nuk konkuroj me asnjë Ali Sowe po kontribuon me gola ndeshje pas ndeshjeje për Skëndërbeun duke e ndihmuar në udhëheqjen e qetë të Superligës.
Sowe i lumtur me dy golëshin Ali Sowe me të drejtë u përzgjodh futbollisti më i mirë i takimit Kukësi – Skënderbeu 2-2. Sulmuesi i skuadrës korça
Daja elozhe "ujkut" Sowe: Nuk pyet për të ftohtë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin në “Zeqir Ymeri” foli rreth gjendjes së rëndua
Bashkombasi i Ali Sowe:Tek Skënderbeu jam për të fituar trofe Në limitet e merkatos, Skënderbeu ka siguruar shërbimet e mesfushorit Kabba Sambou. 22-vjeçari i cili është pjesë e komb
Daja kërkon rikthimin tek fitorja kundër Teutës edhe pse pa lojtarin kryesor Kupa si mënyrë për të harruar humbjen në kampionat. Te Skënderbeu kërkojnë të shlyejnë disfatën në Gjirokastër menjëherë
Sowe tregon kushtin e vetëm që ka për Skënderbeun para rinovimit Skënderbeu i tmerrshëm i këtij sezon e ka mbyllur me sukses fazën përgatitore në Antalia dhe tani do të nisin në shtëpi
Skënderbeu humbet miqësoren kundër Beshiktashit Skënderbeu pësoi një tjetër humbje në miqësoren e dytë të zhvilluar në Turqi, ku po zhvillon fazën përgatitore. Skuadra
Skënderbeu e mbyll me përmbysje vitin, gola dhe spektakël kundër Teutës Ali Sowe me një dygolësh dhe James Adeniy i dhanë fitoren 3-1 me përmbysje Skënderbeut përballë Teutës në Korçë. Edh
Skënderbeu nuk fal më, mposht Lushnjen me sulmuesin portier Pasi pësoi humbjen e parë sezonale në Laç, javën e kaluar, Skënderbeu u rikthye te fitorja në duelin mes 2 ekstremeve të
Sowe: Më vjen keq për eliminimin Ali Soue ishte padyshim protagonisti kryesor në triumfin e sotëm të korçarëve, me asistin te goli i dyte dhe realizimin
James dhe Sowe shënojnë për Skënderbeun, çmontohet Dinamo në katër minuta lojë (VIDEO) Skënderbeu ka shënuar golin e avantazhit kundër Dinamos së Kievit në "Elbasan Arena" Goli është shënuar nga sulmuesi