999 rezultate për

southampton

Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
Spektakolar Timo Werner, Chelsea kalon në avantazh ndaj Southampton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Southampton në minutën e 15'. Sulmuesi Werner mori para të gjithë mb
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO) Heung-Min Son dhe Harry Kane i kanë dhënë tri pikë skuadrës së Tottenham Hotspur. Tottenham fitoi tri pikët e para kë
Tottenhami përmbys rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Tottenhami ka përmbysur rezultatin ndaj Southampton. "Spurs" fillimisht barazuan në fundin e pjesës së parë më Son. M
Befasohet Tottenham, Southampton zhbllokon rezultatin (VIDEO) Tottenhami është befasuar nga Southampton në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premier League. Për vendasit ka shën
Mourinho siguron shërbimet e mbrojtësit të Wolves Tottenham ka përfunduar marrëveshjen për transferimin e mbrojtësit të djathtë, Matt Doherty. Skuadra e Jose Mourinhos
ZYRTARE/ Tottenham nënshkruan me yllin e Southampton Pierre Emile Hojbjerg është lojtar i Tottenham. Skuadra nga Londra përmes një njoftimi në Facebook, ka zyrtarizuar tr
Premier League e pranon: VAR gaboi në tri ndeshjet e së enjtes VAR ka marrë vendime të gabuara në të tria ndeshjet e ditës së enjte, ka konfirmuar Premierliga. Tani është sqaruar s
Arsenali gjen fitoren ndaj Southampton (VIDEO) Arsenali i falet talenteve, kthehet te fitorja në Ligën Premier pas 180 minutave lojë Arsenali është rikthyer te fito
Formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton-Arsenal Sot zhvillohet ndeshja mes Southampton-Arsenal në kuadër të javës 31-të. Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacione
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
ZYRTARE/ Skudra e Premier League i rinovon kontratën trajnerit Hasenhuttl Trajneri i Southampton, Ralph Hasenhuttl ka rinovuar kontratën me klubin e Premier Leagues. Tabloidi britanik "SunSpo
Pas raportimeve për transferimin e mundshëm të Rashicës te Southampton, reagojnë tifozët Për sulmuesin kosovar është e interesuar edhe skuadra tjetër angleze Southampton. Werderi është duke kërkuar për Rash
Super lajm për Liverpoolin, Mane kthehet në stërvitje (VIDEO) Sadio Mane është rikthyer në stërvitje më ekipin pasi ka lënë pas dëmtimin në muskuj. Senegalezi u dëmtua në ndeshjen
Liverpool dyfishon rezultatin përballë Southampton (VIDEO) Liverpool është i pandalshëm në Premier League këtë sezon. "The reds" hasën vështirësi vetëm në 45 minutat para ndaj Sou
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Pas një pjesë të parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpool ka arritur të barazojë sapo ka filluar pjesa e dytë. P
Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok
Southampton "merr hak" ndaj Licester (VIDEO) Southampton ka nxjerrë hak ndaj Leicesterit për humbjen 0:9 të shkaktuar në tetor të vitit të kaluar. Ata fituan 1:2
Zhgënjen Tottenham, humbet ndaj Southampton dhe humbet yllin e skuadrës (VIDEO) Tottenham nuk ka përfituar nga barazimi i Chelsea-t pak orë më parë teksa të besuarit e Jose Mourinho-s janë mposhtur ng
Arsenal në "errësirë", merr një pikë në minutat e fundit ndaj Southampton (VIDEO) Humbi ndaj Leicesterit në ndeshjen e kaluar kurse tani arriti vetëm të barazoj ndaj Southamptonit, kështu Arsenali nuk p