999 rezultate për

sousa

Ronaldo mund të bëhet president, ja si përgjigjet Trump Pas takimit të, Donald Trmup me homologun portugez Marcelo Rebelo de Sousa, gazetarët e kanë "ngacmuar Trump duke i hapu
Humbi me Juven, Montella “përndiqet” nga hija e trajnerëve të tjerë Humbja 0-2 me Juventusit në “San Siro”, ka rivënë në diskutim të ardhmen e Vincenzo Montellas në krye të stolit “kuqezi”
Milani kontakton zevendësuesin e Montelës Sipas raportimeve të mediave italiane, Milani ka kontaktuar me trajnerët, Paulo Sousa dhe Walter Mazzarri, pasi Vincenzo
Juve marrëveshje për largimin e Allegrit, ja kush e zëvendëson Mediat sportive në Itali njoftojnë se Massimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi në fund të sezoni. Madje ata shk
Sousa nuk heq dorë, miliona euro për Taulant Xhakën Fiorentina po kalon një moment shumë të mirë në Serinë A, teksa për momentin zë vendin e tretë në tabelën e renditjes. M
De Biazi: Xhaka është “xholi” i Sousas Ardhja e Xhani de Biazit në krye të Shqipërisë jo vetëm që ka sjell rezultate të mira në eliminatore, por ka bërë që shu
Fiorentina kërkon edhe Taulant Xhakën Pas Shkëlzen Gashit vjollcët kërkojnë edhe një tjetër shqiptar. Paulo Sousa do të jetë trajneri i ri i Fiorentina-s. Por
Joao Sousa: Gjykata e posaçme është afër Joao Sousa, shef i grupit për hetimin e pretendimeve të ngritura në raportin e Dick Marty për trafikim organesh në Kosov