999 rezultate për

soue

Mbyllet barazim pjesa e parë Besiktas - Skënderbeu, turqit tregojnë respekt të veçantë dhe falin golin (VIDEO) U mbyll me rezultatin e barabartë 1-1 sfida miqësore mes Beshiktashit dhe Skënderbeut. Golin për Skënderbeun e ka sh
Nis vrullshëm Skënderbeu-Yong Boys, zvicërjanët rrënqethin Elbasanin Ka nisur vrullshëm ndeshja mes Skëndërbeut të Korçës dhe zvicërjanëve të Young Boys për fazën e grupeve të Europa League
Ali Soue: E zgjodha kampionatin shqiptar për një eksperiencë të re dhe jam i lumtur Ali Soue me golin e shënuar ndaj Partizanit 23 vjeçari nga Gambia u konfirmua si një lojtar “kyç” në formacionin e Skënd
Sulmuesi i Skënderbeut pas golit të parë: Asgjë nukdo më ndalë tani Afrimi i bujshëm i merkatos te skuadra e Skënderbeut, Ali Soue, ka gjetur golin e parë me fanellën bardhekuqe në një nde
A është menaxherja seksi arsyeja që futbollistët afrikanë vijnë në Shqipëri? (FOTO) Prezantimi i sulmuesit në pronësi të Kievos te Skënderbeu, ishte dje lajmi i ditës në kampin korçar. Mirëpo, një vëmendj