E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

sormani

Kërcënoi me vdekje lojtarin kundërshtar, ish-trajneri i Partizanit në telashe Ish-trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani është gjendur para një situate të pakëndshme teksa ka kërcënuar me vdekje futb
Ramadan vesh për herë të parë bluzën kuqezi dhe ka dy fjalë për Panuçin Ylber Ramadani vesh për herë të parë bluzën kuqezi. Gjatë një konference për shtyp ditën e sotme, 21-vjeçari nga Feri
Zyrtare/ Partizani shkarkon trajnerin italian Sormani Tashmë gjithçka është zyrtare teksa trajneri italian i Partizanit, Adolfo Sormani është shkarkuar nga detyra. Lajmi ë
Sormani: Ja pse Partizani pësoi 4 gola në Rusi Trajneri i Partizanit Adolfo Sormani ka vlerësuar paraqitjen e kundërshtarëve të Krasnodarit duke thënë se përgatitja e
Trajneri i Partizanit përjashton talentin, nuk e merr në Austri Trajneri italian Adolfo Sormanit njihet për ashpërsinë e tij me ekipet drejtuese dhe menjëherë ka bërë "viktimën" e parë
Partizani dorëzon listën për Champions, ja risitë Partizani ka dorëzuar në UEFA listën e lojtarëve për Ligën e Kampioneve, teksa në listë janë shtuar edhe afrimet e fundi