999 rezultate për

sopot

Armë, municione dhe drogë, finalizohet me një person të arrestuar operacioni "Sopoti" Nje person eshte vene ne pranga, pas finalizimit te operacionit policor te koduar "Sopoti". Policia e Girokastres ben me
Mbyllet marrëveshja për dëmshpërblimin e të akuzarëve për rastin "Sopoti" “Avokati i shtetit dhe Qeveria kanë arritur marrëveshje për dëmshpërblimin e ish të dënuarve në rastin e Sopotit. Gj
Skandal në Librazhd, lojtari i Sopotit rrëshket në zonë dhe arbitri akordon penallti (VIDEO) Këtë fundjavë që lamë pas, Sopoti dhe Gramshi e mbyllën 1-1 sfidën e javës së 11-të në grupin A të Kategorisë së Dytë. P
Ndeshje tenistike në kategorinë e dytë, plot 15 gola të shënuar Ndeshja e kategorisë së dytë mes Kevitanit dhe Sopotit u mbyll në shifrat 1-14. Pjesa e parë u mbyll me shifrat 4-0 në f
Sela reagon për rastin Sopoti: Jeni fundërrina shovene Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka reaguar për vendimin e Ministrisë së Drejtësisë, për të mos i dëmshp
S'ka para për të dënuarit e rastit Sopoti Ish-të dënuarit në rastin Sopoti në fundjavë janë njoftuar nga Ministria e Drejtësisë me përgjigjen negative të këtij di
Të akuzuarit e rastit Sopoti kërkojnë dëmshpërblim Avokati, Vullnet Paçuku ka bërë të ditur se disa të akuzuar për rastin Sopoti do të kërkojnë dëmshpërblim. “Parashtru
Sopotasit lirohen përfundimisht nga akuza Sot është marrë përfundimisht vendimi që të akuzuarit në rastin “Sopoti” të lirohen nga akuza. Më 19 mars, Prokuroria
Rasti “Sopoti”, procedurë për dëmshpërblimin e banorëve Banorët e Sopotit të liruar nga akuza për terrorizëm ende nuk kanë paraqitur kërkesën për dëmshpërblim në pritje të proc
Raufi: Të akuzuarit për Monstrën do të lirohen si Sopotasi Avokati Naser Raufi parashikon epilog të rastit Monstra sikurse për rastin Sopoti. Pret që në pesë ose gjashtë seancat e
Zbulohen emrat e inspektorëve maqedonas që montuan "Sopotin" Vetëm njëri nga gjashtë inspektorët e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim që detyruan dhunshëm Ramadan Bajramin të dë
Një ditë pas lirimit, lot dhe gëzim në Sopot Banorët e fshatit Sopot që një ditë më parë u liruan nga akuza, po shijon lirinë në fshatin dhe gjirin e tyre familjarë.
Ky është prokurori Burim Rrustemi që e zgjidhi rastin "Sopoti" Burim Rrustemi nga Kumanova, është prokurori special i ekipit të Katica Janevës që për 4 seanca zgjidhi çështjen që diku
VMRO: Lirimi i të akuzuarve në rastin "Sopoti", pjesë e platformës së Tiranës “Lirimi i të akuzuarave të rastit “Sopot” ishte njëra nga pikat e platformës së shkruar në Tiranë me 7 janar të vitit të
Dëshmia e komandant Hoxhës: Ja kush janë autorët e Sopotit Xhezair Shaqiri- komandant Hoxha në një shkrim të tij dërguar në INA ka shpjeguar detaje për rastin e Sopotit. Kush janë
Pas 15 viteve vjen liria për të akuzuarit e Sopotit 15 vjet pritën, 7 prej të cilëve në burg, për të dëshmuar pafajësinë e tyre për veprën terrorizëm për të cilën ngarkohes
Mbyllet rasti Sopoti, 11 banorët lirohen nga akuza Prokuroria Speciale ka mbyllur rastin “Sopoti”, në mungesë të fakteve lidhur me akuzën për terrorizëm për 11 banorët e f
Montuesit e "Sopotit" do të shpëtojnë! Nëpunësit e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, të përfshirë në rastin e “Sopotit”, nuk do të përgjigjen penalisht p
Sopoti, avokatët: U vërtetua se rasti është i montuar Seanca e sotme për rastin “Sopoti” u zhvillua pas dyerve të mbyllura. Kjo pasi sot në Gjykatën Themelore Shkupi 1 dëshmu
Seanca për rastin Sopoti u zhvillua me dyer të mbyllura Në Gjykatën Penale të Shkupit ka vazhduar seanca për rastin “Sopoti”, ku të dënuar ishin dhjetë persona, të cilët akuzoh