999 rezultate për

sophie

Për shkak të konteshës Sophie, rasti i rrallë që Kate humb qetësinë në publik (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, gruaja e Princ William, Kate Middelton është një ndër mbretëroret më strike te cila është e përpik
Sophie Turner shfaqet për herë të parë pas lindjes, sa shumë ka ndryshuar (FOTO LAJM) 1 muaj e pak pasi u bë mama për herë të parë më të voglën e saj, Willa, Sophie Turner është fotografuar së bashku me par
Në mes të "betejës" me ish-gruan, Depp gjen paqe me modelen 24 vite më të re (FOTO LAJM) Në vazhdën e betejës gjyqësore me ish-bashkëshorten Amber Heard, Johnny Depp është fokusuar në jetën e tij private dhe q
I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Për shkak të konteshës Sophie, një nga rastet e rralla që Kate humb qetësinë në publik (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, gruaja e Princ William, Kate Middelton është një ndër mbretëroret më strike te cila është e përpik
Me maska luksoze dhe kalërim, si po e kalon karantinën stërmbesa e Skënderbeut (FOTO LAJM) Që kur u mësua se Sophie Castriota është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut ajo ka qenë protagoniste e medi
Bjond kaçurrels me sy bojëqielli, djali i "fshehtë" Drake është totalisht e kundërta e të atit (FOTO LAJM) Djali i Drake, Adonis ka bërë debutimin e tij të parë në Instagram, më shumë se dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Dr
Shërohet nga koronavirusi gruaja e kryeministrit kanadez, ky është mesazhi Sophie Gregorire, gruaja e kryeministrit kanadez, Justin Trudeau është shëruar nga Koronavirusi. Lajmin e ka bërë të dit
I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Nëna e re braktis foshnjën e sapolindur në park, e lë të vdesë nga i ftohti Braktis vajzën e sapolindur, në trupin e së cilës gjendet ende kordoni i ngjitur. 22-vjeçarja amerikane Nicole Layman, n
Si ju ka shpëtuar, stërmbesa e Skënderbeut në një lidhje me reperin e famshëm shqiptar (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
E ëma nuk e dinte, foshnja 8 muajshe në gjyq për 13 mijë euro borxh Një gjykim i pazakontë po zhvillohet në qytetin gjerman Zëickau, Gjermani. Një foshnjë tetëmuajshe ka përfunduar në g
I dështoi operacioni, modelja do të heqë silikonin në të pasme por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
"Më kërkuan të mos i laja flokët, për disa vjet kam jetuar ashtu”, habit aktorja e njohur Seriali i famshëm "Game of Thrones" ka tërhequr miliona shikues në mbarë botën. Por që të vijë aq këndshëm për syun
Për të luajtur Sansën në Game Of Thrones, aktores i kërkuan një gjë të neveritshme Sophie Turner është kthyer në një nga personazhet më të preferuar pas interpretimit në Game of Thrones të Sansës. Mir
Kështu duket pas lindjes së vajzës ish Sophie e "Zonë e lirë" (FOTO LAJM) Ish-Sofia e Çanit, Andonia Dobi është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket se po shijon momentet më të lumtura me të vo
Kjo është tifozja bukuroshe e Chelseat (FOTO LAJM) Sophie Rose është një nga pronaret e Chelsea Fan Tv, kanalit jo zyrtar të Bluve të Londrës, skuadër me të cilën është ti
Ish Sophie e "Zonë e Lirë" do bëhet mami (FOTO LAJM) Emri i saj është Andonia Dobi dhe është me origjinë nga Gjirokastra. Andonia nuk është një fytyrë e panjohur, pasi ajo p
Stërmbesa e Skënderbeut provokon me fustanin e nënës së saj Është e njohur pothuajse për gjithë publikun shqiptar. Sophie Castriota, stërmbesa e Skënderbeut ka habitur me një im
Misteri i dy binjakeve: Njëra ndjeu simptomat, tjetra u prek nga kanceri (FOTO LAJM) Misteri i dy binjakeve 11-vjeçare ka zbuluar shumë rreth lidhjes që binjakët kanë me njëri-tjetrin. Motrat identike M