999 rezultate për

sony

Pas shumë vitesh punë, Sony do të ketë fitimin më të madh deri më tani dhe jo falë elektronikës Gjigandi japonez, grupi Sony, do të bëjë fitimin më të madh në historinë e tij në vitin fiskal 2020, i cili përfundon në
Sony nxjerr aparatin fotografik FX3, kaq do të kushtojë FX3 mund të regjistrojë pamje 4K me marrjen e mostrave me ngjyra 10-bit 4: 2: 2 ose të nxjerrë video RAW 16-bit mbi port
Sony zbulon se kur do t’i prezantoj lojërat më të reja të PlayStation 5 Kompania e madhe "Sony", ka zbuluar se kur do t’i zbulojë më të rejat e playstation-it. Kohët e fundit u konfirmua se
Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5 Më në fund është zbuluar çmimi përfundimtar i konzoles më të re të PlayStation. Një tjetër çmim i mundshëm për PlaySt
E arriti qëllimin, Tayna hedh hapin e parë drejt karrierës ndërkombëtare Tayna është më shumë se gati për sukses ndërkombëtar! Para pak orësh, këngëtarja njoftoi bashkëpunimin i radhës, me gjig
Më e lumtur se kurrë, Tayna shënon arritjen më të madhe në karrierë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Tayna ka bërë të ditur në Instagram se ka hedhur një hap të madh në karrierën e saj. Ajo ka njoft
Hetuesit zbulojnë vrasësin shqiptar që Sonya-n e bëri vejushë: Po kërkonin një fantazëm Autoritetet gjermane kanë zbardhur identetin e shqiptarit që akuzohet se ka vrarë burrin e 28 vjeçares, Sonya K. 28- vje
Do dëshironit një kondicioner me vete? Sony po bëhet gati t'ua plotësoj Sony ka nisur një kondicioner të ri të veshur, i quajtur ‘Reon Pocket’, i cili bën me të dyja veshjet e brendshme dhe të
Promovohet smartfonin transparent Në një sektor smartfonësh të teknologjisë së lartë, kompanitë teknologjike provojnë zgjidhje të ndryshme për t’u dalluar
Fotografitë më mahnitëse te vitit 2018 nga "Sony" (FOTO LAJM) Zotërimi i një aparati profesional “Sony” të jep mundësinë e shkrepjes së një fotografije tejet profesionale. Disa ng
Samsung, me super-kamerë për të rivalizuar me Sony Sony ishte i pari që ndërtoi një telefon me memorie në çip – kamera Motion Eye në Xperia XZ Premium dhe XZs (më vonë XZ1
Elgit Doda ofendon rëndë: "Sony Music" kërkon dy lopë Elgit Doda, kompozitor i shumë hiteve ka bërë një postim mjaft të çuditshëm në llogarinë e tij në Instagram. Ai ka ir
Thjesht të mrekullueshme, këto janë levat e reja të Play Station 4 (VIDEO) Sony është gati për hedhjen në treg të levave të reja të Play Station 4. Sony PlayStation aktualisht ka një model tje
Përdoruesit e Sony Xperia X dhe X Compact marrin lajmin e mirë Një përditësim ka filluar të smartphonët Sony Xperia X dhe X Compact. Përditësimi i fundit është versioni i Android nga
Sony plotëson kërkesat e fansave në një smartphone të vetëm Sony Xperia L1 vjen me një çmim të volitshëm, ai është telefoni më i fundit i ardhur. Sigurisht ai nuk është më i mirë s
Sony sfidon Samsung Gear VR me PlayStation VR Sony laçoi kufjet e PlayStation VR në vitin 2016, dhe sot kompania japoneze ka shitur 1 milion cope. Ky sukses vendo
Del në tregun kanadez Sony Xperia XA1 Ka dalë në tregun kanadez Sony Xperia XA1. Ky smartfon është aktualisht i aksesueshëm përmes operatorit mobil Videotr
Sony vjen me konceptin e ri për telefonat Smart (FOTO & VIDEO) Sony Xperia Edge është modeli më i ri i kompanisë Sony i cili po kërkon të krijojë treg në industrinë e smartphonëve.
GJERMANI/ Përleshen në lokalin e natës, shqiptari vritet me thikë në sy të të dashurës Mbrëmjen e të premtes, para një lokali Shisa Bar në qytetin Konstancë të Gjermanisë, në kufi me Zvicrën është vrarë me t
"Sony" planifikon të hedhë në treg 5 modele të reja Xperia Kompania “Sony” është duke u përgatitur për gjeneratën e dytë të telefonave të zgjuar 4K. Margaritari i telefonave ce