999 rezultate për

sonila

Rruga Kardhiq-Delvinë, KLSH kallëzon për shkelje Sonila Qaton Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar për shkelje në Prokurorinë e Tiranës ish-drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqi
Sonila Meço: Boll më, le të flasim tani për betonizimin kriminal! Sonila Meço nëpërmjet një shkrimi ka vendosur që të hedhë vëmendjen te përgjegjësit e ndërtimit kriminal sipas saj në Sh
Sonila Meço: Bukë e thekur me gjalpë, ç’do më shumë nga jeta? Gazetarja e njohur, Sonila Meço është një ndër personazhet mjaft të komentuar në mediet sociale. Kjo për faktin se ajo ë
Sonila Meço zbulon pengun e madh të jetës (FOTO LAJM) Sonila Meço ka zbuluar një nga gjërat që i ka mbetur peng në jetën e saj. Në një foto të publikuar në rrjetet socia
"Pengu i jetës" Sonila Meço tregon merakun më të madh të së kaluarës (FOTO LAJM) Një ndër pengjet më të mëdha të jetës së Sonila Meços është violina. Moderatorja ka publikuar një foto në Instagram k
Sonila Meço: Ilir Meta, një president që se përfill askush! Shkarkimi i Presidentit Ilir Meta është kthyer në një ndër cështjet më të komentuar në media. Sipas gazetares Sonila
"Po nuk zihet njeriu për një burrë!" Kjo video e Eni Çobanit po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e djeshme, gjatë rubrikës “Shihemi në gjyq” tek “E diela shqiptare”, juristja Eni Çobani e ka humbur durimin me ra
Dorëhiqet Sonila Qato, ragon PD: Nesër nxjerrim provat e skandalit Ditën e sotmë drejtoresha e ARRSH-së Sonila Qato dha dorëheqjen, gjë të cilën e bëri publike vetë ajo me anë të një dekl
Live në emision me pizhama, habit Sonila Meço (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja, Sonila Meço si kurrë më parë është shfaqur me pizhama për të dhënë një intervistë për emision
Kopje e vogël! Sonila Meço tregon kujt i ngjan vajza e saj Amaris (FOTO LAJM) Kot nuk thonë që vajzat ngjajnë nga babi! Ndaj kur të shihni foton e fundit që Sonila Meço ka publikuar do të vini re
Mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën
Sonila Meço: Jam gati të hyj në vilën e Ramës në Surrel Ndërsa sqaroi audiencën në lidhje me një intervistë që kishte bërë në vilën e Monika Kryemadhit, në Gjirin e Lalëzit, ga
Berisha: Pranoj përgjegjësinë për skemat piramidale Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora iu përgjigj zërave mediatik të cilët thonë se ai
Përgjimet e "Bild", Sonila Meço jep deklaratën e fortë: Dorëhiqet Rama? Përgjimet e publikuara nga gazeta "Bild" kanë sjellë edhe reagimin e gazetares, Sonila Meço. Por ndryshe nga të gjith
Zhvishet Sonila Meço, një mami me trup perfekt (FOTO LAJM) Intensiteti i lartë i punës si gazetare nuk e pengon Sonila Meçon që të ndajë kohë edhe për vajzën e saj. Gjatë ditës
Kriza politike, Sonila Meço: Burimet më thonë se ka një platformë për tranzicion kushtetues të pushtetit Mbrëmjen e djeshme Sonila Meço në emisionin "Tempora" ka deklaruar në lidhje me krizën politike në vend se ekziston një
Vendimi i Arbitrazhit, Sonila Meço thotë se dëmi ndaj Agon Channel shkon mbi 140 milion euro Gjykata e Arbitrazhit në Uashington i ka dhënë të drejtë biznesmenit Francesco Becchetti sa i takon padive të ngritura r
Plas në studio, Kokëdhima thotë se janë blerë studiot: Duhej t'ju kisha nxjerrë jashtë Debat i ashper ne studio mes moderatores Sonila Meço dhe kryetarit te partisë “Zgjidhja” Koço Kokëdhima, teksa ky i fund
Sonila Meço acarohet me Blendi Klosin: Këtu flas unë Sonila Meço ka pasur dje të ftuar ministrin Blendi Klosi. Ajo e ka nisur intervistën duke thënë se Shqipëria ka bërë
Sonila Meço: Dikur isha si stekë bilardo dhe e shëmtuar (FOTO LAJM) Sonila Meço tregon se dikur në adoleshencë ka qenë shumë e shëmtuar. Ajo thotë se në paraqitje dukej si stekë bilardo