999 rezultate për

sonic

Na çuditi kunati, Robert Berisha nuk do të bëjë kurrë bashkëpunim me Era istrefin (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Robert Berisha bëri zhurmë duke përmendur 4 emra nga tregu i muzikës shqiptare, me të cilat nuk do të
Google me aplikacion të ri, kthen zërin në Emoji Google është duke punuar me një aplikacion tjetër eksperimental mesazhesh, këtë herë në hapësirën audio. Aplikacioni
Panasonic Toughbook 20, laptopi më i fortë në treg (FOTO LAJM) Laptopi Panasonic, Toughbook 20 ndryshe mund të themi se është laptopi më i fortë në treg. Pajisja mund të mos jetë e bu
Panasonic prezanton televizorin me ekran 65 inç (FOTO LAJM) Panasonic krijon televizorin më të ri të tij me ekran OLED 65 inç dhe rezolucion 4K, ky është një televizion që është pr
Panasonic prezanton tre telefona të rinj (FOTO LAJM) Panasonic ka gati për të hedhë në treg tre telefona të rinj inteligjentë që do të operojnë me sistemin Android 5.1. Të t
Shikoni si duken televizorët e rinj nga Panasonic (FOTO LAJM) Panasonic hedh në treg televizorët e parë të cilët operojnë me sistemin Firefox OS. Mozilla, të cilët mund të gjenden fi
Edhe Neymar fiksohet pas dronit (VIDEO) Sfidë spektakolare mes yllit brazilian të Barcelonës Neymar dhe një droni. Gjithçka ka ndodhuir në një spot publicitar t
Panasonic sjell televizorin Viera CR850 me ekran të lakuar (FOTO LAJM) Kompania e njohur teknologjike, Panasonic, ka prezantuar në tregun e televizorëve modelin më të fundit me ekran të lakua
Supersonic N+2, New York-Los Angeles për 2,5 orë (FOTO LAJM) Kanë kaluar mbi dhjetë vjet tashmë që kur avioni Concord kreu udhëtimin e tij të fundit duke kaluar Atlantikun. Por shum
Panasonic prezanton Eluga I (FOTO LAJM) Panasonic ka prezantuar në Indi smartphone-n e fundit, Eluga I. Telefoni ka pothuajse të njëjtat veçori si Asus Zenfone
Prezantohet Eluga S, smartphone për selfie (FOTO LAJM) Panasonic prezantoi Eluga S, telefonin inteligjent më të fundit të kompanisë në serinë Eluga. Ai ka ekran 5 inç me rezol
Sonic Boom! Kinezi shënon nga 30 metra (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë kinez mes tra Changchun Yatai e Dalian Aerbin, mesfushori i skuadrës mike gjen golin e
Panasonic me telefon kundër ujit (VIDEO) Panasonic do të rikthehet në tregun evropian të telefonave me një model të ri të quajtur Eluga. Kompania shpreson që të
Panasonic nxjerr monitorin më të hollë në botë Më në fund! Panasonic në Panairin e Pajisjeseve Elektronike në Las Vegas, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka paraqi
Panasonic nxjerr monitorin më të hollë në botë Më në fund! Panasonic në Panairin e Pajisjeseve Elektronike në Las Vegas, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka paraqi
Chevrolet nxjerr Sonic në fillim të 2012 (VIDEO) Marka e njohur Chevrolet pritet që në fillim të vitit të ardhëm të nxjerrë në treg modelin Sonic. Makina është ndërtuar
Dështon testi i avionit hypersonic Testi për mjetin fluturues Falcon Hypersonic, që pritej me shumë interes në SHBA, ka dështuar. Mendohej se ai do ndrysho
Avioni supersonik SonicStar Një avion që mund të fluturojë nga Londra në Sidney në tre orë e gjysmë mund t'i marrë titullin Concordes si avioni më i
Panasonic planifikon "qytetin e mençur" Panasonic Corp. ka thënë se Mitsui Fudosan Co., Tokio Gas Co. dhe 6 kompani të tjera do të bashkohen në një projekt për
Panasonic shënon rritje Panasonic, kompania japoneze e prodhimeve elektronike, ka shënuar rritje të fitimit prej 24% në periudhën Tetor-Dhjetor