999 rezultate për

soni

Keni shqetësime misterioze? Mësoni çfarë i ndodh trupit tuaj kur nuk flini mjaftueshëm (FOTO LAJM) Sipas një studimi, njerëzit ndihen të përgjumur 5-7 ditë të javës, për shkak të mosfjetjes së mirë. Fjetja ka përfitimet
Kini kujdes! Greqia ashpërson masat anti-covid, mësoni rregullat e reja të kalimit në Kakavijë Greqia është një ndër vendet fqinje që ka shtrënguar masat anti-covid në përpjekje për të ngadalësuar infektimet e reja.
Meta "shuplakë" qeverisë: Rimbursoni urgjent qytetarët! Presidenti Ilir Meta ka bërë një reagim të ashpër ndaj qeverisë ditën e sotme duke e urdhëruar që të rimbursojë urgjent
7 vite më parë, sa ndryshe dukeshin Soni Malaj, Miriami dhe Tuna (FOTO LAJM) Soni Malaj duket se u përfshi nga nostalgjia dhe vendosi të rishpërndante një postim të sajin që daton shtatë vite më pa
Mos e besoni po deshët! Dobitë që sjell përdorimi i kafesë në përditshmërinë tuaj Studiuesit tregojnë se dashamirësit e kafesë mund të kenë një rrezik më të ulët ndaj sëmundjeve të zemrës, kancerit, si
Nuk do ta besoni kurrë, në këtë foto joshëse Arbenita ka qenë 3 muajshe shtatzënë (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
Rekord i zi i Barcelonës në sifdën ndaj Cadiz, nuk do ta besoni sa herë e ka humbur topin Klubi i Barcelonës dje barazoi kundër skuadrës së Cadizit. Me këtë barazim, katalunasit bën një hap prapa në garën pë
Morena Taraku publikon bisedat, s'do ta besoni çfarë diskuton me të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka zbuluar herë pas here përmes postimeve në “Instagram” se është shumë e lidhur me
"Ma këpute shpirtin", Klea Huta humb personin e shtrenjtë (FOTO LAJM) Sot është një ditë e trishtë për Klea Hutën. Moderatorja ka humbur një nga njerëzit më të dashur të familjes, gjyshin e
Skandali me Timberland, Jacksonit i ndodh e papritura Pasi Justin Timberlake u kërkoi publikisht falje Britney Spears dhe Janet Jackson, kësaj të fundit i ndodhi një surprizë
Befason me ndryshimin, s'do ta besoni si duket sot Aida Shtino (FOTO LAJM) Aida Shtino mbetet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të
Cristiano Ronaldo personi i parë në botë që arrin 500 milion ndjekës në Instagram, Facebook dhe Twitter Ikona e futbollit, Cristiano Ronaldo, ka arritur të mbledhë numrin më të madh të fansave në botë në llogaritë e tij në I
Çfarë duhet dhe nuk duhet të bëni nëse dikujt i bie të fikët Të fikët është, në shumicën e rasteve, një ngjarje që ndodh pa ndonjë shkak serioz. Sidoqoftë, disa kushte mund të rrisi
Nëse besoni tek fuqia e meditimit, këto aplikacione do t'ju ndihmojnë shumë Një aleat i trupit dhe shpirtit, i menaxhimit të emocioneve më të ndërlikuara, një element esencial i një diete antistre
Çfarё duhet tё dini para se tё ngatёrroheni me njё Ujor? Mёsoni sekretet e partnerit Nëse partneri juaj është një Ujor i paparashikueshëm, këmbëngulës, emocional, shpërthyes dhe provokues, atëherë jeni në
Pasi të mësoni këtë truk, këpucët s'do t'ju vrasin më kurrë E keni parasysh atë sikletin kur blini këpucë të reja dhe kur i vishni për herë të parë ju shtrëngojnë dhe ju rrinë pak
MiG-41, Rusia prezanton planet e avionit gjuajtës hipersonik "të gjeneratës së gjashtë" MiG-41 pritet të jetë modeli më i rëndë dhe më i rrezikshëm i të treve pasi do të integrojë dizajnin e gjuatësve klasikë
Gaboi rëndë ndaj Man.City-t, Wijnaldum i del në mbrojtje Alissonit Gini Wijnaldum ka reaguar pas humbjes ndaj Manchester Cityt në Anfield, ndeshje nga e cila portieri Alisson i bëri dy ga
"Në fillim rivalët nuk na vlerësonin", Brdariç tregon Vllazninë e tij Vllaznia e mbylli me një humbje 1-2 kundër Laçit fazën e dytë të Kategorisë Superiore. Megjitatë trajneri Brdariç pë
Plane për nesër? Mësoni si do të jetë moti ditën e diel Ky është parashikimi i motit për SH.M.U për ditën e neswrme. Për këtë fundjavë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të