999 rezultate për

sondazhi

Qendërmbrojtësi më i mirë i historisë, Marca zbulon rezultatet e sondazhit (FOTO LAJM) Spanjollja Marca ka kryer një sondazh në lidhje me mbrojtësin më të mirë të historisë së futbollit. Shumë emra të mëdhen
Sondazhi nxjerr zbuluar Trump, njerëzit nuk i besojnë më Sondazhi i fundit i kryer nga Fox Neës, tregon se votuesit amerikanë e kanë humbur besimin e tyre ndaj presidenti Donald
Rrëmbeu 48% të votave, Joe Biden fiton debatin e parë presidencial në SHBA Sot u zhvillua debati i parë presidencial në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sipas sondazheve të zhvilluara nga CBS
Gara presidenciale, çfarë tregojnë sondazhet për Trump Një sondazh i ri i Reuters / Ipsos e vendos ish-zëvendëspresidentin amerikan Biden në krye të garës presidenciale, me 4
Zgjedhjet në SHBA, CNN: Biden kryeson sondazhin ndaj Tramp Është reduktuar avantazhi i Joe Biden-it ndaj Donald Trump-it në garën për Shtëpinë e Bardhë. Sipas një sondazhi të C
Publikohet sondazhi i ri: Joe Biden me epërsi të dyshishtë ndaj Donald Trump Sipas sondazhit të realizuar nga televizionit “ABC News” dhe gazeta “Washington Post”, kandidati për president të Shtete
Sondazhi i Marca: Pse gaboi Barça dhe i kujt është faji? Ja kë zgjedhin tifozët (FOTO LAJM) Barcelona humbi titullin e La Liga teksa në ndeshjen e parafundit katalanasit u mposhtën në shtëpi 1-2 nga osasuna, shkr
Sondazhi i BIPS: BDI fiton bindshëm më 15 korrik Instituti BIPS për Kërkime të Sigurisë dhe Demokracisë për të Drejtat dhe Liritë e Njeriut, i cili analizon dhe hulumton
Sondazhi nga MCMC: Ali Ahmeti dyfish më shumë i zgjedhur se Ziadin Sela (FOTO LAJM) Pothuajse gjysma e qytetarëve (47%) mendojnë se shteti po lëviz në drejtim të gabuar, i cili është i ngjashëm me kontrol
Sondazhi i Market Vision: BDI fituese te shqiptarët (FOTO LAJM) Një sondazh i kryer së fundmi, ka nxjerrë fitues partinë e Ali Ahmetit për zgjedhjet që do të mbahen më 15 Korrik në Maq
Sondazhi për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut: BDI e para tek shqiptarët Pavarësisht situatës së vështirë që ka shkaktuar pandemia në vend, Maqedonia e Veriut pritet të shkojë në zgjedhje të ja
Sondazhi i Marca: Tifozët zgjedhin fituesin e La Ligas (FOTO LAJM) La Liga ka hyrë në javën e rinisjes. Kampionati spanjoll do të startojë më 11 qershor në ndershjen derbi të qytetit mes
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
SONDAZHI/ Tifozët e Juventusit duan trajnerin që po bën historinë këtë sezon në Champions Maurizio Sarri mori drejtimin e Juventusit verën e kaluar por nuk ka arritur të bindë tifozët bardhezi. Ish-trajneri
Pagjumësia nga rrjetet sociale "pushton" adoleshentët Telefonat e zgjuar dhe mediat sociale po ndikojnë gjithmonë e më shumë në cilësinë e një gjumi të dobët ose të një pagju
Del sondazhi, edhe tifozët shqiptarë të Milanit nuk e duan Piolin (FOTO LAJM) Milani zgjodhi t’i besojë stolin Stefano Piolit duke larguar Marco Giampaolon. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës
Sondazhi i gazetës zvicerjane Blick: Kosova do të kualifikohet në “Euro 2020” Gazeta e njohur zvicerane, Blick, ka zhvilluar një sondazh me lexuesit e saj. Me këtë rast Blick i ka pyetur lexuesit
SONDAZHI/ Sa për qind të votave do të merrnin PS, PD dhe LSI nëse zgjedhjet zhvilloheshin tani Wshtë publikuar sondazhi i dytë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, i zhvilluar nga IPR Marketing. Në studion e Te
Del sondazhi, serbët mendojnë se Vuçiçi do ta njohë Kosovën Mediat në Serbi vazhdojnë me sondazhe, përmes së cilave po hulumtojnë opinionin publik lidhur me çështjen e Kosovës dhe
SONDAZHI/ Rama apo Berisha, kush duhet burgosur i pari? Shprehen 4 800 shqiptarë (FOTO LAJM) SPAK dhe BKH pritet që të fillojnë punën gjatë verës së këtij viti pas stabilizimit të institucioneve të tjera të Reform