999 rezultate për

solskjaer

Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
Man Utd anulon udhëtimin në Lindjen e Mesme për këtë arsye Moti i ngrohtë në atë rajon shpesh shihet si një klimë ideale për futbollistët për t’u rikuperuar dhe prishur dimrin evr
Solskjaer në "gjemba", Allegri pret pas "derës" Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se është favoriti për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaerin,
E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Solskjaer i bie në "kokë" skuadrës së tij: Kurrë s’kemi luajtur kaq keq Trajneri Ole Gunnar Solskjaer e vlerësoi paraqitjen e Manchester Unitedit në pjesën e parë të ndeshjes kundër Manchester
Solskjaer flet për Guardiolan: I mirë, por jo sa Ferguson Ole Gunnar Solskjaer thotë se Pep Guardiola nuk është trajneri me më së shumti ndikim në histori të Premierligës – pasi
Asnjë goditje serioze në portë, tifozët kërkojnë shkarkimin e Solskjaer Manchester United dështoi të marrë pikë kundër Wolvesit në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të FA kupës. Përveq që nuk
Solskjaer zbulon të vërtetën e Pogba, do të operohet në kavilje Mungoi edhe në ndeshjen me Arsenalin, të cilën Manchester United e humbi me rezultatin 2-0 (Pepe 8’, Sokratis 42’), duke
Solskjaer shuan dilemat për të ardhmen e Pogba Mesfushori francez mund të qëndrojë në Manchester United së paku deri në verën e ardhshme. Për të flitet se mund të rikt
Solskjaer shpreson që United të arrijë nivelin e Liverpool Manchester Unitedi nuk është në nivelin në të cilin Ole Gunnar Solskjaer kishte shpresuar ta shihte pas një viti në dety
Solskjaer konfirmon interesimin e United për yllin norvegjez Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar që Manchester United është i interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Red Bull Salzb
Solskjaer e miraton, Man United vendos shitjen e Pogbas Manchester United e ka vendosur përfundimisht shitjen e Paul Pogbas. Bordi i skuadrës ka diskutuar çështjen Pogba dhe të
"Rashfordi mund të bëhet si Ronaldo" Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer beson se Marcus Rashfordi mund ta arrijë nivelin e yllit të futboll
Southgate trajner i Man United? Manchester United nuk është duke kaluar në një formë të mirë, dhe tanimë raportohet se Gunnar Solskjaer do të shkarkohet
Transferimet e verës së kaluar"të vona", Solskjaer pranon gabimet Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, shpreson se klubi do të mundë t’i kompletojë transferimet e lojtar
Solskjaer "buzë greminës", luan 2 finale për të qëndruar në stolin e M.United Pas barazimit 2-2 me Aston Vilën brenda në Old Trafford trajneri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer deklaroi se po
Man United - Aston Villa, formacionet zyrtare: Mundësia e fundit për Solskjaer Manchester United pret Aston Villën në ndeshjen e xhiros së 14-të të Premierligës. Fitorja është e domosdoshme për Dj
Mposhti kancerin një vit më parë, ylli i United pritet të debutojë këtë javë Manchester United në krye me Solskjaer nuk është që po bën atë që di të bëj më së miri, por që ka emra të rinj që premto
Për Emery dhe Solskjaer sot mund të jetë dita e fundit Sot është një ditë e "nxehtë" në zyret e dy skuadrave të famshme të Premierligës, Manchester United dhe Arsenal. Të p
Lukaku: Kur Solskjaer ma kërkoi këtë gjë, e kuptova që mora fund Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku ka pranuar që nuk ka pasur mendime të njëjta me trajnerin e Manchester United, Ole Gun