999 rezultate për

sokol

7 vite nga humbja e Sokol Olldashit, e ëma rrëqeth me kujtimin për të birin Si sot 7 vite më parë, politikani i njohur i PD Sokol Olldashi humbi jetën në një aksident tragjik teksa udhëtonte nga E
Rëndohet greva e urisë së naftëtarëve, shtrohet në spital pas dy goditjeve në zemër Sokol Dautaj Kreu i sindikatës së naftëtarëve Sokol Dautaj i cili ka pësuar dy goditje në zemër është dërguar mbrëmë në spitalin e Ma
U arrestua për vasjen e dy vëllezërve Kolaveri, "i forti" i Elbasanit lë qelinë për shkak të një gabimi Sokol Taçi i ekstraduar nga Shqipëria në Itali vitin e shkuar, pas arrestimit më 3 korrik 2019 ka dalë nga burgu, për sh
Vranë shokun e tyre, lihen në burg autorët Janë lënë në burg autorët e vrasjes së Florian Lamçes. Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në burg Sokol Sanxhaktarin dhe
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Shitësja e librave merr vëmendjen e gazetarit: S'pret emigrantin t'i paguajë pushimet në Jalë Në këto ditë të nxehta vere, të shumtë janë dhe shitësit që përfitojnë nga ardhja e pushuesve në zonat turistike për të
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Pas ikjes së Sokol Sadushit, hapet gara për drejtorin e ri të shkollës së Magjistraturës Shkolla e Magjistraturës hap garën për drejtues të institucionit. Këshilli Drejtues i shkollës që prodhon gjyqtarët dhe
Me zërin që i dridhet, Sokol Balla njofton me dhimbje LIVE humbjen e babait (VIDEO) Mbrëmja e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për moderatorin dhe gazetarin Sokol Balla i cili doli LIVE në emision edhe pse
Lajm i trishtë: Sokol Balla humb babain nga një sëmundje e rëndë Babai i gazetarit Sokol Balla ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare. Lulzim Balla vuante prej kohësh nga një sëmundj
''Poshtë diktatori!'': Çfarë ndodhi në Revoltën e Qafë Barit 36 vite më parë (FOTO LAJM) Si sot 36 vite me pare ndodhi Revolta e Qafë Barit (22 maj 1984), nisur si nje proteste e te denuarve kunder kushteve sk
U dhunua në protestë, Sokol Balla i drejtohet Lelës: Ngrihu rrihe edhe ti Ramën! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po përballet me një situatë të vështirë në "Real Story". Analistët dhe gazetarët e akuzojnë atë
A do ishte ndryshe nëse Sokoli do të ishte gjallë? Përgjigjet djali i Olldashit Në protestën e zhvilluar nga "Aleanca e Teatrit", ka marrë pjesë edhe djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi. Glauk
OFL i dërgoi sot "letrën", përgjimet që zbuluan Fatmir Kajollin dhe Sokol Genicën OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë Fatmir Kajollit, i cili rezulton të jetë i dënuar nga Gjykata e Mil
Kush është zyrtari në takimin me Çilin?! Reagon Sokol Sadushi Sokol Sadushi ka reaguar pas deklaratës së Partisë Demokratike ku i kërkonte të japë shpjegime publike për pozicionin e
Si ndodhi vrasja që i vuri flakën Tropojës, si u kthye në ekzekutor të tmerrshëm Fatmir Haklaj Në 22 qershor të vitit 1997, familja Haklaj pëson humbjen e parë. Në spitalin e Bajram Currit, Sokol Haklaj, djali i xha
6 vite mungesë, si e kujtojnë miqtë dhe bashkëpunëtorët Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Ndër miqtë e parë që e kujtoi sot Olldashin ka qenë Çim Rexha, i cili ka publikuar një video të rrallë në rrjetet social
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
6 vite pa Sokol Olldashin, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit (VIDEO) 6 vite më parë humbi jetën në një aksident tragjik Sokol Olldashi. Ish-deputeti vdiq më 20 nëntor të vitit 2013, teks
6 vite nga vdekja e Sokol Olldashit, publikohet video e rrallë(VIDEO) Në 20 nëntor të 2013 u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa udhëtonte me makinën e tij