999 rezultate për

sohlstrom

Meta vlerëson asistencën suedeze për refomën territoriale Kryetari i Kuvendit Ilir Meta shprehu sot mirënjohjen për mbështetjen e hapur dhe të pakursyer të Suedisë në kuadër të p
Basha i kërkon Sohlstrom mbështetjen e Suedisë për marrjen e statusit Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i kërkoi sot Drejtorit të Përgjithshëm për Çështjet Politike në Ministrinë e J
Ahmeti takohet Bjorn Lyrvall dhe Ambasadorin Vahlund Sot në Ambasadën Suedeze në Shkup, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka takuar Drejtorin Poli
Torbjorn Sohlstrom, përfaqësues i ri i Solanës për Kosovën Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Europain, Havier Solana ka caktuar sot suedezin Torbjorn Sohlstrom si përfaqësues të ti