999 rezultate për

sofija

Kjo është modelja serbe për të cilën ylli i Real Madridit theu rregullat e karantinës (FOTO LAJM) Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic theu rregullat e karantinës dhe udhëtoi drejt Serbisë për të qenë pranë të dashurës
Super modelja serbe zyrtarizon lidhjen me yllin e Real Madridit (FOTO LAJM) Sofija Milosevic dhe Luka Jovic tashmë nuk fshihen më. Ish-dashura e Adem Ljajic e cila prej disa muajsh është në një li
Gjykatësja Sofija Laliç është larguar nga lëndët e PSP-së ​Gjykatësja e Gjykatës Penale, Sofija Laliç, është larguar nga lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP). Atë
Sofija Milosevic, muza e Adem Ljajic (FOTO LAJM) Për të gjetur arsyet e frymëzimit të një futbollisti nuk duhet të shkojmë larg. Zakonisht femrat bukuroshe në krah të lo
Sofija Miloseviç, "sekreti" i Adem Ljajiç (FOTO LAJM) Sofija Milosevic, e dashura e Adem Ljajic, nuk ka fituar vetem zemren e sulmuesit serb, por edhe ato te tifozeve te Inte
Ja gjykatësja që rrëzoi përgjimet në Maqedoni (FOTO LAJM) Sofija Laliçiç është gjykatësja e cila shpalli si të pabaza dëshmitë për rastin e përgjimeve dhe hodhi poshtë gjitha për