999 rezultate për

sociedat

Barcelona insiston për William Jose, Sociedat i kthen përgjigje Ishte një nga alternativat më të mundshme për Barcelonën në këtë periudhë, por Real Sociedat nuk ka ndërmend të heqë dor
Barcelona nuk heq dorë nga sulmuesi i Real Sociedatit Real Sociedati ka kërkesa të larta për të lënë të lirë sulmuesin William Jose që kërkohet me ngul nga Barcelona, mirëpo
Reali e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Sociedad (VIDEO) Real Madridit e ka mbyllur në disavantazh pjesën e parë ndaj Real Sociedat në ndeshjen e Kupës së Mbretiti. Ishte Ode
Po shkëlqen këtë sezon të Sociedat, Reali kërkon me "ngut" rikthimin e Odegaard Real Madrid po fërkon duart për Martin Odegaard i cili ka shpërthyer në radhët e Real Sociedad. Klubi bask e huazoi këtë
Barcelona ndalet nga Real Sociedat (VIDEO) Barcelona nuk ka arritur më shumë se vetëm një barazim ndaj Sociedadit në udhëtim me rezultat 2:2. Të dyja ekipet e p
Barcelona barazon rezultatin përballë Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Real Sociedat. Për miqtë ka shënuar francezi Antoine Griezmann n
Real Sociedat befason Barcelonën (VIDEO) Real Sociedat ka arritur të bëfasojë Barcelonën që në minutat e para të ndeshjes. Për vendasit ka shënuar ylli që po
Shpërthen "Bernabeu" Reali përmbys rezultatin ndaj Sociedat (VIDEO) Sapo ka nisur pjesa e dytë dhe vendasit e nisën aty ku e mbyllën pjesën e parë. Madrilenët arritën të shënonin në min
Benzema barazon rezultatin ndaj Sociedatit (VIDEO) Reali ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sociedatit në "Bernabeu". Për vendasit ka shënuar i përhershmi, Kari
Gafë e Ramos, Sociedat shtang Realin (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt ndeshja mes Raalit dhe Sociedat në Bernabeu. Janq miqtë ato që kanë kaluar në avantazh
Reali kalon në avantazh përballë Sociedat (VIDEO) Edhe pse Reali tashmë luan thjesht dhe vetëm për moral, shumë lojtari të ri kërkojnë të shfrytëzojnë momentin. Ndeshj
Real Sociedad ndëshkon Barcelonën (VIDEO) Real Sociedat po përballet me Barcelonën për renditjen në tabelën e La Ligas. Barcelona edhe pse me formacionin e ty
Xabi Alonso tregon pse nuk e mori drejtimin e Sociedatit që tani Real Sociedat e ka shkarkuar trajnerin Eusebio Sacristan dhe në vend të tij e ka emëruar Imanol Alguacil deri në fund të
Januzaj gjatë prezantimit, zbulon me kë është stërvitur Januzaj sot ka mbajtur fjalimin para mediave si një lojtarë i Real Sociedat. Ai u prezantuar si një lojtar i ri Real Soc
Manchesteri i pari, Leverkusen i dyti (VIDEO) Manchesteri dhe Leverkusen janë mjaftuar me nga një gol për të siguruar kualifikimin për në raundin tjetër të Champions
Sevilla mposht Sociedatin (VIDEO) Futbollistët e Seviles kanë bërë kthesë duke mposhtur Real Sociedadin si mysafir me rezultat 3:2, në kuadër të javës 18