999 rezultate për

sociedad

Real Madrid bllokohet në transfertë (VIDEO) Reali Madrid ka barazuar pa gola, në ndeshjen e parë të La Liga ndaj Real Sociedad. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
Dështuan me David Silvan, Lazio tani synon transferimin e Shaqirit Lazio ka pësuar një humbje të rëndë në tregun e transferimeve, teksa David Silva i është bashkuar Real Sociedadit. Me
Sociedat "harron" ti ofrojë rinovimin, Januzaj drejt largimit, Edhe pse ka qenë një lojtar deçiziv në sezonin e fundit duke ndihmuar Real Sociedad të sigurojë kualifikimin në Europa L
Setien "ndez" garën për titull: Të gjithë e panë çfarë ndodhi çfarë ndodhi me Realin, besoj te titulli Reali i Madridit triumfoi 1-2 në transfertën baske ndaj Real Sociedad dhe mori kreun e renditjes në La Liga, ndonëse me
Formacionet zyrtare: Reali kap kreun nëse fiton ndaj Sociedad Real Madrid luan ndaj Real Sociedad në stadiumin Reale Seguros Stadium. Los Blancos do ta kërkojnë fitoren ku në rast
Real Madridi vendos për të ardhmen e Odegaard Martin Odegaard do të kalojë edhe një tjetër sezon i huzuar te Real Sociedad, sipas raportimeve në Spanjë. Ylli norve
Sociedat - Real Madrid, formacionet e mundshme: "Galaktikë" kanë shansin të ngjiten në krye (FOTO LAJM) Los Blancos gjenden para një mundësie të artë për të barazuar pikët me lideren e La Ligas, Barcelonës. Barcelona të p
Gati të marrë kreun, Reali publikon listën e lojtarëve për duelin kundër Sociedadit (FOTO LAJM) Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullojë në ndeshjen kundër Real Sociedadit. Tekniku Zidane
Januzaj shprehet i lumtur për Kosovën: Shpresoj të kualifikohet në Evropian Januzaj, i cili përfaqëson Belgjikën, këto komente i ka bërë në një bisedë live në Instagram me yllin e ‘Dardanëve’, Ben
Kupa e Mbretit/ Sociedad e Bilbao kërkojnë që finalja të luhet me shikues Real Sociedadi dhe Athletic Bilbao kanë bërë kërkesë formale të Federata e Futbollit të Spanjës, që finalja e Kupës së S
Merret vendimin i papritur për finalen e Kupës së Spanjës Finalja e Copa del Rey mes Athletic Bilbao dhe Real Sociedad ishte një nga çështjet që duhej të mësonin epilogun këto di
Kupa e Mbretit, mësohet finalisti i parë (VIDEO) Real Sociedad është kualifikuar pas shumë kohësh në finalen e Kupës së Mbretit. Kjo pasi ata triumfuan edhe në ndeshj
Shtyhet ndeshja e La Ligas, arsyea qesharake (FOTO LAJM) Ndeshja e javës së 24 të LaLigas mes Eibar dhe Real Sociedad nuk do të zhvillohet. Federata spanjolle e kishte paras
Barcelona insiston për William Jose, Sociedat i kthen përgjigje Ishte një nga alternativat më të mundshme për Barcelonën në këtë periudhë, por Real Sociedat nuk ka ndërmend të heqë dor
Bale nuk e ndjek deri në fund ndeshjen Real Madrid-Sociedad Gareth Bale nuk është grumbulluar në ndeshjen e kupës ndaj Real Sociedadit, por sipas kontratës me klubin duhet të jetë
Reali e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Sociedad (VIDEO) Real Madridit e ka mbyllur në disavantazh pjesën e parë ndaj Real Sociedat në ndeshjen e Kupës së Mbretiti. Ishte Ode
Barazoi ndaj Real Sociedadit, Barcelona ankohet te federata spanjolle kundër VAR-it (VIDEO) Barcelona thuhet se do të ankohet te Federata e Futbollit të Spanjës shkaku i vendimeve kontroverse në barazimin 2-2 të
Reali fiton me përmbysje ndaj Sociedad, i bashkohet Barçës (VIDEO) Reali e ka mposhtur 3-1 Sociedadin, për t’i rrëmbyer pikët e plota dhe për të shkuar në krye të tabelës me Barcelonë, me