999 rezultate për

sociale

Fëmija juaj po ndihet i vetmuar për këtë shkak Një numër i madh i fëmijëve janë duke kontaktuar me ‘Childline’ për ndjenjat e izolimit dhe vetmisë që i ndjejnë. Kjo
"Do të zgjedhim kë të kurojmë!", Rama merr në mbrojtje Manastirliun pas deklaratës së fortë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të PD të bëra pas deklaratës së Manastirliut në Kuvend. "PD të mos s
Mashtrimet në rrjetet sociale, eksperti: Mos bëni transferta parash Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel u fol në lidhje me mashtrimet që bëhen me anë të platformave
Këngëtari shqiptar pjesë e albumit më të fundit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Albert Stanaj ka kohë që i mungon tregut muzikor me prurje të reja. Por siç kishte premtuar, këngëtari i famshëm sapo i
I thanë të rrijë si vetja, por si zgjodhi të maskohej Luana për këtë Halloween (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar ditën e djeshme mendimin e ndjekësve në rrje
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Larg shkëlqimit të rrjeteve sociale, Katy Perry fotografohet dy muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht, këngëtarja Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një v
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
U zhduk nga rrjetet sociale, ç’po ndodh këto kohë me Feron? Pas ndarjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon asnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhduk
Debati në internet/ A është antifeministe që burrat të hapin dyert për gratë? A është “We Found Love” aktualisht kënga më e madhe në botë dhe Hugh Grant drejton një fushatë kundër piraterisë së tele
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
"Gënjeshtra sociale", si mashtroheni çdo ditë nga fotot në rrjet (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se jo gjithmonë mund t’i besojmë internetit. Të gjithë përpiqen të tregojnë momentet më të mira të jetë
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
Rama i tensionuar në studio, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM) Padyshim që mbrëmja e djeshme ishte pak e pazakontë për shikuesit shqiptarë që u përballën me një kryeministër shumë të
Meta uron Berishën për ditëlindje: Pranvera pa fund doktor Presidenti Ilir Meta ka uruar publikisht ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e ditëlindjes. Berisha mbush sot 76
Dita e dronit, Ballist Morina: "Autochthonous" më ndryshoi jetën Tension. Emocione. Frikë. Shqipëria po luante në mes të Beogradit përballë 25. 200 serbëve. Për fat, lojë dhe raste të r
Plasin skenat "e nxehta" në Big Brother, kamerat i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Një prej konkurrenteve që ngjall më shumë debate në shtëpinë e “Big Brother” në Greqi është Christina Orfanidou. Ajo
Testi që është bërë viral në rrjetet sociale! Gjeni sa rinocerontë janë në këtë foto (FOTO LAJM) Vlerësoni aftësinë tuaja vëzhguese me këtë sfidë e cila është bërë virale kohët e fundit në rrjetet sociale. Shikojëni f
Bora Zemani i zuri vendin në Top Channel, ku do ta shihni tani Eno Popin (VIDEO) Një nga lëvizjet më të diskutuara nga ekrani i Top Channel këtë sezoni të ri televiziv është ajo e Eno Popit, të cilin i
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një