999 rezultate për

social

U zhduk nga rrjetet sociale, rikthehet vajza bukuroshe e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Rikthehen lëkundjet e tokës në Durrës Janë rikthyer lëkundjet e tokës në Durrës. Mëngjesin e sotëm është regjistruar një tërmet me magnitudë 3.5 të shkallës R
Pasi u dëbua nga Facebook e Twitter, Donald Trump ka filluar punën për të krijuar aplikacionin e tij Ish-presidenti i ShBA-ve, Donald Trump që nga koha që u dëbua nga Tëitter dhe Facebook, ka filluar punën për të krijuar
Rama nuk kandidon vetëm me socialistët, i rrëmben opozitës 4 deputetë! (FOTO LAJM) Socialistët do të garojnë të vetëm në 25 prill, duke mos marrë pas vetes asnjë parti të vogël me të cilën kanë pasur më
6 modele dhe krehje flokësh që duhet të dini patjetër për këtë pranverë (FOTO LAJM) Instagrami, ky rrjet social që është kthyer në burimin influencues nga ku shohim tendencat më të fundit në çfarëdo fushë
Rama zbulon dy emrat e opozitës që i shtohen listave të PS-së Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zbuluar dy emrat nga radhët e opozitës së re të cilët i bashkohen listave të Part
"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet joshëse krah Beartiti (FOTO LAJM) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, pas skandalit të madh të romancës qëi bëri kryefj
Triumfi në derbi, Ancelotti ka një mesazh Everton theu mallkimin këtë të shtunë kundër Liverpool. Pas 22 vitesh, Toffees më në fund kanë fituar 2-0 ndaj kampionëv
Hoqi dorë nga "Përputhen", çfarë ndodhi papritur me Melisën në rrjete sociale (FOTO LAJM) Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radh
KQZ regjistron në zgjedhje PS, PD, LSI, PR dhe Nisma Thurje Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar për zgjedhjet e 25 prillit, partitë e opozitës, Partinë Demokratike, Lëviz
Lista Serbe siguron gati dyfish më shumë vota se NISMA (FOTO LAJM) Nisma Socialdemokrate e Fatmir Limajt sipas të gjitha gjasave do të mbes jashtë Kuvendit pasi që as që po i afrohet prag
Paratici dhe Nedved fyejnë rëndë gjyqtarin e ndeshjes Napoli-Juventus (VIDEO) Një video e cila po qarkullon në mediat sociale tregon drejtorin sportiv të Juventusit Fabio Paratici dhe Pavel Nedved d
Pas "skandalit", Tea bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Tea Trifoni ka qenë personazhi më i diskutuar i këtyre ditëve të fundit. Megjithëse doli ‘e përputhur’ me Andin nga “Për
Mos i humbisni: Fryu kafen gjatë ndeshjes, plasin memet me Ancelottin (FOTO LAJM) Reagimi i Carlo Ancelotti në golin e fitores se Evertonit kundër Tottenhamit ka bërë që të shpërthejnë fotografitë nëpër
Neymar nuk rri "urtë", flirton me influencuesen mahnitëse italiane (FOTO LAJM) Ylli brazilian i PSG-së thuhet se po flirton me influencuesen mahnitëse të modës italiane Chiara Nesti, e cila modelon p
Fjolla Morina nuk pyet për "shtet", shfaqet në rrjete sociale me biznesmenin Ka bërë bujë arrestimi i Fjolla Morinës, por edhe pse në kërkim këngëtarja vazhdon të lëvizë lirisht. Mbrëmjen e djes
Kërcënoi të renë në rrjete sociale për t'i marrë lekë, kapet 24 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar katër drejtues mjetesh pasi kanë drejtuar mjetin në gjendje të dehur. Gjithashtu dy p
Mesazhi i Bashës: Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë! Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur këtë të martë me një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit. Në rrjetet sociale Bash
Programi për mirëqenien sociale, Duma: Ne largojmë të keqen e nisim zgjidhjen Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, gjatë prezantimit të programit për Mireqenien Sociale, tha se shqiptarë
Një tjetër rrjet social po vjen Rrjeti social Bebo u lansua në 2005, rreth kohës kur rrjetet e tjera sociale sapo po hynin në skenë. Megjithatë, ndry