999 rezultate për

sneijder

Sneijder "var këpucët në gozhdë" Ish mesfushori i Interit dhe Holandës, Wesley Sneider ka paralajmëruar pensionimin e tij nga futbolli profesionist Sn
Shpërthen Sneijder: Njerëz mu*a që flasin broçkulla për mua dhe Yolanthen, jeni të çmendur (FOTO LAJM) Wesley Sneijder ka hedhur poshtë lajmet se ai e ka paguar Yolanthe Cbau 15 milionë euro për ta zgjedhur çështjen e shkur
"Shkatërrova çdo gjë", Sneijder flet për divorcin me Yolanthe Cabau (FOTO LAJM) Ish futbollisti i Interit Wesley Sneijder u vu në qëndër të mediave roze pak ditë më parë, teksa bëri bujë divorci me m
Wesley Sneijder i jep fund martesës 9 vjeçare me Yolanthe Cabau (FOTO LAJM) Wesley Sneijder dhe Yolanthe Cabau vendosën të divorcoheshin pas pothuajse nëntë vitesh martesë, shkruan Albeu.com. L
Të dashurën e Sneijder, do ta kishte zili dhe Wanda (FOTO LAJM) Yolanthe Cabau ia doli të jetë në qendër të interesit të mediave e të modelingut. E dashura e Wesley Sniejder eshte
Sneijder flet për jetën e tij të re: Çfarë bëj me makinën Ish-mesfushori i Inter-it, Real-it, Ajax-it dhe përfaqësueses holandeze, Wesley Sneider prej disa kohësh është transferu
“El Clasico” e fundit pa Messin dhe Ronaldon, kur Iniesta dhe Sneijder ishin me flokë “El Clasico” do të zhvillohet këtë të dielë në orën 16:15 minuta, por do të jetë një ndeshje jo si përballjet e mëparshm
Aksident i frikshëm, Sneijder "lind për së dyti" në Katar Wesley Sneijder mësohet se ka shpëtuar mrekullisht pas një aksidenti të rëndë rrugor të ndodhur në shkretëtirën e Katar
Lamtumirë legjendë, Sneijder mbyll karriernë 15-vjeçare me kombëtaren holandeze Mesfushori holandez Wesley Sneijder i ka dhënë lamtumirën Kombëtares së Holandës pas plot 15 vitesh si protagonist absol
Befason Holanda, grumbullon yllin veteran në kombëtare edhe pse kishte lajmëruar tërheqjen Holanda ka publikuar të mërkurën listën paraprake me 34 futbollistët për miqësoren ndaj Perusë më 6 shtator dhe ndeshjen
Legjenda e Interit: Juventus nuk e fiton Champions-in as me Ronaldon Hollandezi, Wesley Sneijder është një nga futbollistët që ka lënë gjurmë në Seria A, pranë klubit të Interit. Së fun
Drejtori i Pirellit: Icardi dhe Nainggolan mund të jenë si Milito dhe Sneijder Drejtori i sponsorit të Interit, Pirelli, Marco Tronchetti Provera ka thënë se Radja Nainggolan dhe Mauro Icardi mund të
Gruaja e futbollistit të njohur ngre temperaturat (FOTO LAJM) Gruaja e futbollistit të njohur holandez Wesley Sneijder, duket se është një femër shumë simpatike. Yolanthe Cabau d
Ishte yll i Interit, nuk do t'a besoni ku ka përfunduar Sneijder (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Interit dhe Real Madridit, Wesley Sneijder i ka befasuar të gjithë pasi është transferuar tek skuadra
Në 2010 fitoi tripletën, ja ku përfundon sot Sneijder Wesley Sneijder nuk ia doli të bindë me paraqitjen e tij te Nice në Ligue 1 në Francë dhe vendosi të zgjidhë kontratën n
Bashkëshortja e Sneijder bombardon Instagramin me foto hot (FOTO LAJM) Legjenda holandeze, Wesley Sneijder është në përfundim të karrierës së tij futbollistike dhe këtë e tregojnë qartë edhe
Sneijder zyrtarisht i Nices, ju sjellim fjalët e para të tij Wesley Sneijder është i ngazëllyer për sfidën e re tek Nice pasi u paraqit para mediave sot pasdite. 33-vjeçari holan
Zbuloni të ardhmen e Wesli Sneijder Sipas raportimeve në Telegraaf, Ajax ka përjashtuar mundësinë e nënshkrimit me Wesley Sneijder. Sneijder është një lo
Sneijder në facebook falenderon Galatasarayn, me kujtimin më të bukur kundër Juventusit Glatasaray zyrtarisht nuk i disponon më shërbimet e Wesly Sneijder. Hollandezi ka falenderuar turqit për vitet e mr
Sneijder ndahet me Galatasaray-n, por shikoni çfarë mesazhi i përcjell ekipi turk Sneijder nuk është më një lojtar i ekipit turk Galatasaray. Wesley Sneijder nuk është më një lojtar i Galatasaray, pa