999 rezultate për

snapchat

Është serioze! Pse Snapchat po shkatërron të rinjtë në të gjithë botën Një modë e re në mesin e të rinjve, po kthehet në një kërcënim serioz në të gjithë botën: quhet “Snapchat Dysmorphia”!
U tall ma koronavirusin, ja sa ndeshje rrezikon Dele Alli Futbollisti i Tottenham, Dele Alli është akuzuar nga FA pas një postimi në rrjetet sociale duke bërë shaka për koronavir
U tall me koronavirusin, ky është reagimi i yllit të Tottenham (VIDEO) Ylli i Tottenham, Delle Alli pak ditë më parë postoi një video në snapchat ku u tallte me koronavirusin i cili ku trembu
E joshi në Snapchat, djali nga Gjakova "pre" e bukuroshes Një 19-vjeçare nga Gjakova, mbrëmjen e së enjtes e ka ftuar një 29-vjeçar në banesën e saj, duke e joshur përmes rrjetit
Është serioze! Pse Snapchat po shkatërron të rinjtë në të gjithë botën Një modë e re në mesin e të rinjve, po kthehet në një kërcënim serioz në të gjithë botën: quhet “Snapchat Dysmorphia”! K
Kur zgjohesh pas një nate me alkool dhe s*ks (FOTO LAJM) Snapchat është një gjetje interesante për të ndarë fotot ‘live’ me miqtë e tu. Por ka dhe nga ato raste kur disa fot
Ja si të rishihni një mesazh në Snapchat Snapchat ka zënë një vend të rëndësishëm në botën e teknologjisë në sajë të imazheve dhe videove që nuk mund të shpërnda
Adoleshentët po braktisin Facebook Numri i personave që përdorin Facebook ka rënë ndjeshëm që nga viti 2015 dhe popullariteti ka shkuar për YouTube, Instag
Ndërkohë që bota po zien kundër Facebook dhe Snapchat, Instagram bën lëvizjen e madhe Pikërisht në kohën kur bota po zien nga debatet lidhur me Facebook-un dhe Snapchat-in, Instagrami duket se po qëndron ja
Snapchat i kërkon falje sërish Rihannas Snapchat kërkoi falje edhe një herë për reklamën që u shfaq në këtë aplikacion. Ajo që u lansua në fillim të javës, p
Rihanna e prekur reagon ashpër ndaj Snapchat: T’ju vijë turp! Sipas raportimeve të BCC-së, gjatë javës Snapchat publikoi reklamën që do të lexoni më poshtë. “Do të preferoje më sh
Rrahja e Rihannës bëhet reklamë në Snapchat, rrjeti social kërkon ndjesë publike Snapchat-it mesa duket s’i ka rënë aspak në vesh për dy nga fushatat më të famshme të momentit në luftën kundër abuzimev
Humbën përballë Instragram, Snapchat shkarkon 100 inxhinierë Pavarësisht se ishte i vetmi rrjet social që solli filtrat, Snapchat u rivalizua me sukses nga Instagram. Dhe pas re
Humbën miliona dollarë, Kylie Jenner po tenton të falimentojë Snapchat? Snapchat është një ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë. Por Kylie Jenner sapo u hapi një problem të madh. Me
Si mund ta hiqni versionin e ri të Snap, i cili u shfaq me shumë probleme Versioni i ri i Snapchat po merr kritika të ashpra nga përdoruesit. Shumë përdorues janë ankuar në mënyra të ndryshme
Samanta Karavella habit fansat pa make up (FOTO LAJM) Janë të rralla rastet kur artistët shqiptarë dalin hapur pa make up, ndaj foto apo video në raste të tilla bëhen lajme p
Tuna ka lënë mustaqe? (FOTO LAJM) Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura p
Twitter po punon për të sjellë një Snapchat të ri Twitter është duke punuar për një funksion të ri që do të jetë shumë i ngjashëm me Snapchat. Lajmi bëhet i ditur edhe ng
Kallashi ekspozon shtimin e peshës në Snapchat (FOTO LAJM) Duket se pesha e tepërt ka "pushtuar" valltaren e njohur Donjeta Konsumi e njohur për publikun si Kallashi. Në një fo
Patrisi dhe Tuna pranojnë se janë bashkë, por do të qeshni me të madhe Fansat e çiftit të njohur shqiptar, Patris dhe Tuna, mund të qetësohen pasi dyshja vijojnë të jenë bashkë. Përmes një