999 rezultate për

smith

Gazetari raporton në borë dhe shi, plas rrëmuja në rrjet Gazetari i ITV Scotland, Peter Smith është bërë kryetemë në rrjet pasi po raportonte në kushte të vështira. Sipas Dai
"S*ksi me të është më i mirë", 47 vjeçari martohet me vajzën 23 vite më të re (FOTO LAJM) Një avokat 47 vjeçar po jeton një histori dashurie me të dashurën e tij 24 vjeçe. Jason Smith, 47 vjeç prej kohësh kë
Ndahet nga jeta ish trajneri anglez Bota e futbollit ka marrë një lajm të hidhur mëngjesin e sotëm. Ish trajneri i njohur anglez,, Jim Smith ka ndërruar
Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët (VIDEO) Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashle
Ndryshe nga ç’pritej, filmi i ri i Will Smith u konsiderua një dështim i vërtetë! (VIDEO) Filmi më i ri i aktorit të famshëm, Will Smith, “Gemini Man” pritet të shënojë një humbje prej 75 milion dollarësh dhe p
Grabitja e bujshme ndaj Ozil-Kolasinac, kapet autori i ngjarjes (VIDEO) Autori që tentoi grabitjen e bujshme ndaj dyshes Ozil-Kolasinac është zbuluar. Pak momente më parë, mediat në Angli kanë
Princi Bin Salman pranon fajin: Eleminimi i gazetarit Khashoggi, përgjegjësi e imja Princi i Arabisë Saudite, Muhammed Bin Salman ka marrë përsipër përgjegjësinë në vrasjen e gazetarit saudit, Jamal Khash
Tentuan të grabisin Ozil dhe Kolasinac, arrestohen 2 persona (VIDEO) 2 persona janë arrestuar për sulmin ndaj Ozil dhe Kolasinac. Dy futbollistët u konfrontuan nga dy të persona të armat
Kryetari i Parlamentit udhëheq seancën taksa ushqen foshnjën në krah Kryetari i Parlamentit të Zelandës së Re është fotografuar duke përkundur foshnjen e një deputeti homoseksual ndërsa po
15 vjeçarja vdes nga aksidenti me biçikletë, babai flet me zemër të thyer (FOTO LAJM) Financuesi Ben Goldsmith ka qenë duke luajtur krike në momentin kur morri vesh lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të s
Ky është i dashuri ideal për Taynën (FOTO LAJM) Tayna është rëpëria me origjinë nga Kosova e cila i ka ngjitur shkallët e suksesit njëra pas tjetrës për një kohë shumë
Arrestohet pak para vdekjes 93 vjeçarja (FOTO LAJM) Në Astonishment, Manchester, policia mori një kërkesë shumë të veçantë. Një grua 93-vjeçare, Josie Birds, kërkoi të
BBC tregon arsyen që penalizoi Jonida Maliqin në "Eurovision" Nuk ka dyshim që përfaqësim i Shqipërisë në Eurovision këtë vit ishte një nga më të mirët e të denjët dhe këtë e treguan
Aktorja e njohur i del kundër familjes Kardashian-Jenner Gjithë familja e Will Smith, përfshirë këtu bashkëshorten Jada dhe fëmijët, ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjen
Zyrtare: Talenti i Arsenalit huazohet te skuadra gjermane Talenti i Arsenalit, Emile Smith Rowe është huazuar te klubi gjerman, RB Leipzig. 18-vjeçari do të përfundojë sezoni
Merret "peng" Luis Hamilton, ky është autori (VIDEO) Piloti britanik i Formula 1, ëhstë marrë "peng" nga miku i tij Will Smith. Videoja gazmore është shpërndarë në rrjet
Kryeprokurori i Gjykatës Speciale nuk takon as Thaçin, as Haradinajn, as Veselin Kryeprokurori i Gjyaktës Speciale në Kosovë, Jack Smith, nuk i ka takuar tre liderët e Kosovës: Hashim Thaçim Ramush Har
E pabesueshme, era e fortë ngre edhe kamionin (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një shofer i një kamioni pësoi një aksident përderisa ishte duke vozitur në autostrad
Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
Pas 50 vitesh, klienti i farmacisë vendosi t'i kthejë ilaçet e papërdorura Ndërkohë që po punoja në farmaci, më rastisi të njihja një nga çiftet më të ëmbël dhe adhurueshëm. Zonja Smith ishte