999 rezultate për

smilkovc

E dhimbshme/ Rrëfehet qytetari: Ja si ma mori uji një fëmijë nga dora Si pasojë e daljes nga shtrati të liqenit të Smilkovcit unaza rreth Shkupit ka mbetur e bllokuar nga prurje të baltës, p
OhridSky: Fëmijët maqedonas janë vrarë diku tjetër, jo në Smilkovc Portali maqedonas "OhridSky" jep dëshmi të reja në lidhje me rastin "Monstra", ku gjashtë maqedonas janë vrarë në mënyrë
"Monstra", Jankullovska: Kamerat janë gati, por... "Për fat të keq, kamerat kur ka ndodhur vrasje makabër nuk kanë qenë në funksion dhe nuk kemi mundur të bazohemi në këtë
Zaev takon prindërit e djemve të vrarë në Liqenin e Smilkovcit Lideri i LSDM-së Zoran Zaev është takuar me prindërit e djemve të vrarë në Liqenin e Smilkovcit më datë 12 prill 2012.
Zaev publikoi "bombën" e 12-të Lideri i LSDM Zoran Zaev në një konferencë për shtyp po publikon "bombën e 12", pas "shpërthimit të bombës" së 11 dje ng
Milloshoski krahason 'Parisin' me 'Smilkovcin' Antonio Milloshoski, duke komentuar ngjarjen në Paris ka bërë një paralele me ngjarjen e Smilkovcit, duke thënë se të dy
Arben Llalla: Akuzës së rastit të Smilkovcit i mungon kryefjala Më 12 Prill, në liqenin pranë hekurudhës në fshatin Smilkovc të Shkupit u vranë pesë qytetar të etnisë sllavomaqedonase
A do të vendoset drejtësi për vrasjet makabre në Smilkovc?! Mediat maqedonase kanë shkruar sot se ngjarjes makabre në Smilkovc ku u vranë 5 maqedonas po i vjen fundi. Televizion
Rasti “Monstra”, Luta: S`kam qenë kurrë në Smilkovc Në gjykatën themelore të Shkupit ka folur edhe i akuzuari i fundit nga Prokuroria maqedonase për rastin e vrasjes së pes
Vrasja në Smilkovc, zgjerohet lista e të akuzuarve Zgjerohet lista e të akuzuarve për terrorirëz në lidhje me vrasjen e pesëfishtë në Smilkovc të Shkupit. I akuzuar është
Vazhdoi sot procesi për rastin "Monstra" Sot në Gjykatën Penale në Shkup është zhvilluar procesi për rastin "Monstra", e cila lidhet me vrasjen e pesëfishtë në S
"Monstra", Rami: S'kam qënë kurrë në Smilkovcë "Kurrë në jetën time nuk kam qenë në liqenin e Smillkovcës, dhe as që e kam ditur se liqeni quhet ashtu deri në datën 13
Operacioni "Monstra", Gruevski: Sukses i 2012-ës Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski në fjalën e tij të fundit për vititn 2012 ka theksuar se Maqedonia në vitin
"Monstra", pamje të ekstradimit të Shukri Aliut (VIDEO) Ministria e Brendshme e Maqedonisë ka ekstraduar dje nga Kosova, shtetasin Shukri Alija, i cili akuzohet si pjesë e të a
Skandal, tjetër i arrestuar për "Smilkovcin" Ministria e Brendshme e Maqedonisë sot ka ekstraduar nga Kosova, shtetasin Shukri Alija, i cili akuzohet si pjesë e të a
Orav: Transparencë për procesin e Smilkovcit Ambasadori i Bashkimit Evropian, Aivo Orav ka kërkuar proces transparent gjyqësor për vrasjen e pesëfisht në Smilkovc. A
Ngritet aktakuza për vrasjen e Smilkovcit Prokuroria Publike e Maqedonisë përfundimisht mbrëmë ka ngritur aktakuzën kundër gjashtë personave për rastin "Monstra"
"Monstra", procesit po i përfundon afati Në Maqedoni kanë mbetur edhe disa ditë para skadimit të afatit për ngritjen e akuzës për personat e dyshuar gjatë operac
Familja Aziri: Na akuzojnë për të na marrë tokën "Ne nuk kemi çështje të hapura ose probleme që kanë të bëjnë me fermën e gjedheve në Belimbegovë ose me tokën përreth li
Vrasja në Smilkovc, dënohen edhe dy shqiptarë të tjerë Gjykata e Shkupit dënoi të hënën pasdite edhe dy shqiptarë të tjerë të arrestuar gjatë operacionit "Monstër" lidhur me v