999 rezultate për

smakaj

"Mbaje ta kesh aty, e të ruash veten": Biseda mes dy shokëve para vrasjes së 23 vjeçarit “…mbaje ta kesh aty, e të ruash veten…”. Këto janë fjalët e fundit që Gledis Kraja, ish-futbollisti i Vllaznisë, i tha s
Siguroi vetë armën e krimit, detaje nga vrasja e 23 vjeçarit në Shkodër Detaje të reja zbulohen nga krimi në Shkodër ku mbeti i vrarë 23 vjeçari Gledis Kraja. Mësohet se arma prej të cilës
Shpërthen në lot, caktohet masa e sigurisë ndaj 23-vjeçarit që vrau shokun e ngushtë Është dhënë masa e sigurisë "Arrest me burg" për Stjuart Smakaj, 23-vjeçarin e akuzuar për vrasjen e mikut tij, Gledis K
Ky është 23 vjeçari që vrau aksidentalisht shokun e ngushtë Stjuart Smakaj është 23 vjeçari i arrestuar nga policia si autor i dyshuar për vrasjen e shokut të tij të ngushtë, Gledi
Ekzekutimi i 23 vjeçarit, arrestohet shoku i tij i ngushtë Policia ka arrestuar shokun e ngushtë të 23 vjeçarit Gledis Kraja, i cili u vra mbrëmë në Shkodër. U arrestua Stjuar
U vra me plumb në shpatull, a ka qenë eliminimi i Gledis Krajës aksidental Policia po vijon hetimet për vrasjen e djeshme, ku humbi jetën 23 vjeçari Gledis Kraja. Policia ka shpallur në kërkim vë
Bashkëpunim mes vëllezërish?! Shpallet në kërkim një tjetër i ri për vrasjen që tronditi Shkodrën Detaje të reja zbardhen nga atentati në Shkodër ku mbrëmjen e së hënës mbeti i vrarë 23-vjeçari, Gledis Kraja. Sipas
14 plumba mbi të, Gledis Kraja u ekzekutua nga shoku i tij i ngushtë! (FOTO LAJM) Atentati me vdekjen e të riut në Shkodër ka marrë përmasa tragjike. Sebastian Smakaj është shpallur në kërkim pasi ak
"Më çoi tek koteci i pulave, më kapte e më fërkonte", 10-vjeçarja nga Fieri "trondit" me rrëfimin (VIDEO) Një rast i rëndë është trajtuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop” në Tv Klan, për drejtësinë shqiptare që ka dështuar
Ish-kryespiuni dikur ishte i papunë por sot i ka kapur dy vende Ish-shefi i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, Bashkim Smakaj po del të jetë mirë në gjendje financiare. Në deklari
Dorëhiqet shefi i AKI-së Bashkim Smakaj Bashkim Smakaj, drejtori i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, ka dhënë sot dorëheqjen. Në një komunikatë për shtyp të
Kapet duke vjedhur naftë vëllai i Bashkim Smakajt Agim Smakaj, vëllai i shefit të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, Bashkim Smakaj është arrestuar si i dyshuar për vje
Bashkim Smakaj emërohet përsëri drejtor i AKI Atifete Jahjaga Presidente e Republikës së Kosovës dhe Kryeministri Hashim Thaçi, kanë vandosur të riemërojnë Bashkim Sm
Smakaj shpërndante teste për pranimin e njerëzve të tij Nga 1 shkurti do të hyjë në fuqi dorëheqja e Kujtim Qerimit, i cili deri tash ka shërbyer si shef i njësitit anti-terror
Shefi i Inteligjencës, Smakaj dyshohej për korrupsion Ai mund të jetë sot në krye të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AKI), por Bashkim Smakaj, dikur nuk i ka pasur punët
Paditet për uzurpim prone, kryeagjenti Smakaj Shefi i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, Bashkim Smakaj, është paditur për uzurpim prone. Gazeta "Tribuna" shkruan s
Kuçi e Smakaj takohen për qef Zëvendëskryeministri dhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi dhe kreu i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, Bashkim Sm
Smakaj shkaku i dorëheqjes së Merovcit Zëvendës Drejtori i Agjencisë së Inteligjencës, Latif Merovci ka dhënë dorëhejqjen dy ditë më parë nga raorotimi i tij n
Smakaj rapoton me dyer të mbyllura Mbledhja e radhës u mbajt sot nga Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencën. Por ndryshe nga h