999 rezultate për

skype

Zbulohet personi që me Skype urdhëroi vrasjen e gazetarit saudit (FOTO LAJM) Ai drejton media sociale për princin e kurorës së Arabisë Saudite, ka udhëhequr arrestimin e qindra njerëzve të elitës s
Analisti braktis LIVE studion: Ju paguheni për tu tallur me njerëzit I ftuar në një lidhje të drejpërdejtë në Skype, në emisionin “360 gradë” analisti Ilir Demailaj, ka lënë studion. I s
Edhe Skype jep mundësinë për editim të fotove Skype në versionin mobil ka lansuar efektet për ndërhyrje në fotografi. Veçoria e kopjuar nga Snapchati mund të vihet
Tani mund të dërgohen para me aplikacionin e Skype dhe PayPal Skype dhe PayPal kanë njoftuar sot integrimin e shërbimeve të tyre përkatëse. Kjo vlen për aplikacionet mobile të Skype
Tani mund të dërgoni para me aplikacionin e Skype dhe PayPal Skype dhe PayPal kanë njoftuar sot integrimin e shërbimeve të tyre përkatëse. Kjo vlen për aplikacionet mobile të Sk
Seks online me të huajën, 40-vjeçari nga Tirana: Ja si e pësova... Një 40-vjeçar nga Tirana ka denoncuar në Polici një vajzë, që sipas tij është shtetase e huaj, e cila i bën shantazh me
Ringo, aplikacioni që do zëvendësojë Skype, funksionon pa internet Aplikacioni Ringo, po përpiqet ta rivalizojë Skype duke e ofruar shërbimin e tij pa lidhje interneti dhe me tarifa lokal
Tashmë mund të përdorni Skype edhe pa qenë i regjistruar Microsoft më në fund e ka kuptuar se të shumtë janë ata ofrues të komunikimit me audio dhe video të cilët nuk kërkojnë n
Skype në iOS 10 realizon thirrje edhe kur jeni jashtë linje Tani me skype ne mund të realizojmë thirrje ashtu siç realizojmë një thirrje normale. Mund të thoni “Call [emrin e ko
Microsoft mbyll një zyrë të Skype në Londër Skype është një nga aplikacionit më të famshme për komunikimin video, por më vonë u kërcënuar nga rritja e aplikacioneve
Skype vjen për klientët e Linux Alpha Microsoft javën e kaluar ka prezantuar një Skype të ri për klientët e Linux Alpha. Bazuar në WebRTC, ai përdor të ashtuq
Hidhet me parashutë teksa fliste në "Skype" me prindërit (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin kur një djalosh gjatë bisedës me Skype me prindërit hidhet me parashutë nga aeropla
Skype mundëson biseda edhe pa pasur një llogari (VIDEO) Duke filluar nga sot, ju mund ta përdorni Skype-n edhe nëse nuk keni një llogari. Kompania prezantoi të enjten një veçor
Lançohet përkthyesi i zërit në Skype Skype ka lançuar përkthyesin e zërit në kohë reale, i cili vjen në versionin beta, për të gjithë ata që përdorin atë nga
Skype Translator, mundëson komunikimin mes të huajve Microsoft prezanton versioni më të ri që ka sjellë në shërbim të Skype, Skype Translator, i cili është një mundësi e mir
Ja cili është shteti më dixhital në botë (FOTO LAJM) Shteti më dixhital në botë llogaritet të jetë Estonia, si një vend ku "mbretëron" interneti. Duke nisur nga Skype i c
Microsoft prezanton Skype Translator U prezantua në muajin maj si një risi e Microsoft, ndërsa tani kompania e Bill Gates ka nisur hedhjen në terren të përkt
"MSN Messenger" mbyllet pas 15 vjetësh Pas 15 vjetësh shërbimi "MSN Messenger" ose "Live Messenger" do t'i lërë përfundimisht rrugë të lirë shërbimit "Skype".
Ambasadori Arvizu surprizon gjimnazisten shqiptare (VIDEO) Një gjimnaziste shqiptare ka fituar bursën “Ben Franklin”. Këtë lajm të mrekullueshëm ajo e ka marrë nge vete ambasadori
Facebook sfidon rivalët Google dhe Skype (FOTO-LAJM) Facebook sfidon rivalët, Google dhe Skype, me anë të në aplikacioni të ri i cili do ti ofrojë përdoruesve mundësinë e ko