E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

skuadrat

Trajnerët që drejtojnë ish-skuadrat ku shkëlqyen si lojtar (FOTO LAJM) Shumë pak yje të futbollit botëror kanë arritur të shkëlqejnë edhe si trajnerë. Megjithatë, aktualisht janë disa, dhe pë
Premier League vazhdon edhe sot me dy duele interesante Java e 15-të e Premier League i ka lënë menjëherë vend raundit të 16-të, i cili do të nisë këtë të hënë me 3 sfida shumë
Partizani në "flakë", gjen sërish portën për herë të katërt (VIDEO) Kanë nisur dy takimet e fundit të javës së 11-të në Kategorinë Superiore. Në “Niko Dovana” po luhet Teuta-Tirana, sfidë
Dy gjigandët italian vihen pas yllit të Chelsea Juventus dhe AC Milan thuhet të jenë skuadrat më të interesuara për shërbimet e mbrojtësit të Chelsea, Antonio Rudiger.
Berisha dhe Broja mposhton koronavirusin, rinisin stërvitjen me skuadrat e tyre Armando Broja ka mposhtur koronavirusin dhe i është bashkuar skuadrës së Vitesses në stërvitje, ditën e djeshme, ndërsa
Xavi zbulon skuadrat e Premier League që do t'i drejtonte me dëshirë Trajneri i Al Sadd, Xavi ka pranuar se do dëshironte të punonte në Angli. Spanjolli është i lidhur me stolin e Barcel
Presidenti i Bayernit del hapur: Alaba i lirë të negociojë me skuadrat e tjera Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge është pyetur lidhur me të ardhmen e mbrojtësit David Alaba, për të c
Skuadrat e Premier League nuk pranojnë 5 zëvendësime, por një rregull tjetër hynë në fuqi Klubet e Premierligës janë pajtuar që të shtojnë numrin e zëvendësimeve në raste urgjente. Kur një lojtar lëndohet në
Super dueli e Premier League, Man.United-Man.City mbyllet në barazim pa gola (VIDEO) Nuk ka pasur fitues në derbin e qytetit të Manchesterit në mes të dy kundërshtarëve United-City. Ishte një ndeshje ku të
Shorti, Vazot dhe rregullorja e UEFA-s, ja kur rinis Champions Janë përcaktuar sot 16 skuadrat që kalojnë në fazën e parë të "knock-out" (1/8-at) të Ligçs së Kampioneve për sezonin 20
CHAMPIONS/ Rezultatet dhe 16 skuadrat e kualifikuara (FOTO LAJM) U mbyll sot faza e grupeve për sezonin 2020-2021 në Ligën e Kampioneve. Real Madrid, Atalanta, Borusia Mynshenglabah
Pioli tregon skuadrat që janë favorite për fitimin e Serie A Milani fitoi ndeshjen kundër Sampdorias në "Marassi" dhe mbajti distancën prej prej pesë pikësh larg Interit. Stefano Pi
Ja skuadrat që siguruan kualifikimin më tej në Europa League Sot u luajt java e pestë e Europa League, ku pati shumë befasira dhe ndeshje të forta. Në këtë javë pati ndeshje shum
CHAMPIONS/ Këto janë skuadrat që kanë siguruar kualifikimin Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Një s
Përcaktohen skuadrat që shkojnë në Europian nga Liga e Kombeve (VIDEO) Janë mësuar emrat e tri skuadrave që i janë bashkuar Maqedonisë së Veriut duke u kualifikuar në Euro 2020. Hungaria,
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve. Juventus nuk do të mund të llogarisë n
Fonseca komenton gjyqtarin: Gaboi për të dyja skuadrat Lojtarët e Romës barazuan dje kundër Milanit me 3:3 në raundin e pestë të Serisë A. Milan dhe Roma luajtën një derbi
Reali bën bashkë dyshen që po e ëndërrojnë të gjitha skuadrat Pas shumë vitesh Real Madrid e mbylli një afat kalimtar pa realizuar asnjë transferim. Los Blancos vendosen të mos nd
Juventusi mposht skuadrat e Manchesterit për Alaban? David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërru
Kur kanë mbetur edhe pak orë, këto janë top 10 transferimet në Permier League Chelsea, Tottenham Hotspur dhe Everton kanë qenë deri më tani skuadrat më aktive në transferimin e lojtarëve, pa përjash