999 rezultate për

skrtel

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit refuzon Barcelonën Shumë persona mund të mos e besojë e shumë tjerë mund ta gjuajë lajm të pavërtetë, por një mbrojtës 34-vjeçar e ka refuz
Mbrojtësi Skrtel shumë afër vdekjes, shokët i shpëtojnë jetën (VIDEO) Martin Skrtel ka marrë një goditje të rëndë në fytyrë në ndeshjen Tajlandë - Sllovaki. Ish-mbrojtësi i Liverpoolit u
Zyrtare/ Skrtel transferohet në Turqi Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Martin Skrtel tashmë edhe zyrtarisht ka kaluar te skuadra turke e Fenerbahces. Lojtari
Liverpool, konfirmohet dënimi për Martin Skrtel Federata Angleze e Futbollit (FA) ka refuzuar kërkesën e paraqitur nga Martin Skrtel kundër skualifikimit 3-javor për fa
Liverpool feston ditëlindjen e Skrtel, Gerrard zbulon ekipin e ri (FOTO LAJM) Kalimi i Steven Gerrard te LA Galaxy do të zyrtarizohet këto 24 orë. Kapiteni 34-vjeçar i Liverpool do të firmosë një ko
CR7 i jep leksion futbolli Skrtel-it (VIDEO) "Topi i Artë 2013", Cristiano Ronaldo, po kalon një formë të shkëlqyer. Ylli portugez i Real Madrid, që në takimin e dje
Skrtel drejt Gallatës Mbrojtësi i Liverpoolit, Martin Skrtel, ka marrë një ofertë të majme nga klubi i superligës turke, Galatasaray. Galla
Liverpool-United, formacionet zyrtare Pas pak minutash starton edhe derbi i Anglisë Liverpool-Manchester United. Sfida e vlefshme për javën e tretë të Premier
Benitez po planifikon një "British Napoli" (FOTO LAJM) Mbërritja e Rafa Benitez e ka dhënë efektin e parë. Merkatoja e Napolit është e lidhur me Anglinë. Skrtel, Agger, Ramire
Juventus kërkon Martin Skrtel nga Liverpool Klubi i Juventus është në kërkim të një mbrojtësi. Emri i fundit në axhendën e drejtuesve torinezë, sipas raportimeve të
Liverpool bie nga Totenhami i madh Tottemham bëhet skuadra e pathyeshme ku në dy javë ka fituar me Arsenalin dhe me Liverpoolin. Pas Arsenalit, rradhën e k