999 rezultate për

skriniar

Barcelona dhe Reali në sulm, a do ti përballojë dot Interi? Kontrata është garancia e Interit, por një ofertë e "majme" do t’i bënte zikaltrit të mendoheshin. Milan Skriniar është
Skriniar: Jam i lumtur që Conte më beson dhe më lejon të luajë në çdo ndeshje Nga grumbullimi ku ndodhet me kombëtaren e Sllovenisë, Milan Skriniar është ndalur të flasë dhe për periudhën që po kalo
Guardiola kërkon këta dy mbrojtësa në janar Kampioni i Anglisë, Manchester City, do të kërkojë të bëjë transferime në mbrojtje që në janar. Pep Guardiola ia ka v
Skriniar sulmon ekipin pas barazimit me Slavia-n Milan Shkrinjiar u duk u zhgënjyer nga paraqitja e Interit pas barazimit me Slavian e Pragës. Në mikrofonët e “Sky Sport
Formacionet Cagliari-Inter, Sanchez e nis nga stoli Pas gjashtë ditësh nga debutimi në "San Siro" ndaj Leçes, Interi i ri i Antonio Contes kërkon një tjetër tore këtë herë
Befason ylli i Interit: Jemi në të njëjtin nivel me PSG dhe Juventus Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", qëndër mbrojtësi i Intersit Milan Skriniar ka fol për të ardhmen e klubit
Ylli i Interit: Krenar që vesh këto ngjyra, nuk kam nevojë për agjent, kontratën e firmosa vetë Milan Skriniar është një nga shtyllat e prapavijës së Interit. Mbrojtësi me paraqitjet e tij ka treguar se është një
Zyrtare: Skriniar rinovon kontratën me Interin Milan Skriniar rinovon kontraten me Interit. Mbrojtësi iu bashkua zikaltërve në verën e 2017-ës, teksa erdhi nga Sam
Skriniar zbulon sulmuesin më të vështirë me të cilin është përballur Milan Skriniar, qendërmbrojtësi i Inter-it, i ka thurur elozhe sulmuesit të Roma-s, Edin Dzeko, në një intervistë të dhë
E dashura e Skriniar shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e njohur në media për shkak të një lidhje dashurie me mbrojtësin e Interit Milan Skriniar, shkrua
Ish e dashura e Skriniar, "turbullon" Instagramin (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes s
Skriniar: Ne lojtarët nuk kemi problem me Icard-in, ai ti japë fund kësaj situate Milan Skriniar thekson se shokët e ekipit tek Inter nuk kanë asnjë problem me Mauro Icardi-n, por ka nxitur sulmuesin t’
E dashura e Skriniar: Unë e urrej Juventusin (FOTO LAJM) Barbora Hroncekova, modelja dhe e dashura e mbrojtësit të Interit Milan Skriniar ka ironizuar në profilin e saj Instagr
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
Manchester United nuk heq dorë nga Skriniar Veç Real Madrid dhe Barcelonës, edhe Manchester United është përfolur në lidhje me interesimin për blerjen e mbrojtësit
Skriniar: Do të tregojmë karakter përballë Frankfurtit Milan Skriniar është një nga qendërmbrojtësit që po bën mjaft mirë te Interin për më tepër ai cilësohet si një nga mbroj
Ishi i Skriniar, i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj
Skriniar rinovon me Interin Kur mëndja e tifozve të Interit është përqëndruar te rinovimi i Icardit, zikaltrit tashmë kanë rinovuar me Milan Skrini
Mbrojtësi kyesor i Interit pranë rinovimit të kontratës Milan Skriniar është shumë pranë rinovimit të kontratës me Interi. Sipas "La Gazzetta dello Sport", mbrojtësi sllovak
Skriniar dhe Inter drejt rinovimit të kontratës Siç raporton "Gianluca Di Marzio", Inter po synon që ta mbajnë në radhët e veta Milan Skriniar duke ia ofruar një rinovi